150 kalori veya daha az iyi dondurma davranır

Dünyada birçok kişi hava sıcak, özellikle dondurma ve diğer dondurulmuş davranır seviyorum. İyi haber 150 kalori veya porsiyon başına daha az dondurma koridorda bazı büyük seçimler bulabilirsiniz olmasıdır. Ama hangilerinin en iyi tadı? Hepimiz akıllıca damak gerçekten hoş olan dondurmalar satın alarak bizim ihtiyari kalori (paramızı saymıyorum) kullanmak istiyorum.

Ben 150 kalori veya daha az için en tatmin edici dondurulmuş tatlılar bulmak için benim yerel bakkal bir göreve gitti bu yüzden. (Zor bir iş, ama birileri bunu yapmak için var!)

Herkes için teklif şey altında 11 dondurulmuş davranır – çikolata Craver, nostalji tutkunu, vanilya pürist, vb Bazı eski sık ve bazı dondurma sahneye yenidir.

1. Weight Watchers DEV Çikolata Cookies & Cream (bar başına 130 kalori).

Bu davranır tüm çikolata çerez kırıntıları ile kaplı yüksek lifli çikolatalı dondurma çubukları içeren içten dışa gelen çikolata hakkında bulunmaktadır. Hepsinden iyisi, daha bir kaç dakikadan fazla için çikolata lezzet zevk olacak yeterince büyüksün.

2; Creamsicle Portakal & Ahududu Dondurma Barlar (bar başına 100 kalori).

meyve şerbet ve vanilyalı dondurma kombinasyonu hakkında serin ve ferahlatıcı bir şey var. Kimimiz dondurma kamyon veya köşe piyasadan satın 50/50 barlar bizim gençlik düşkün anıları var. Bu 100 kalori çubukları nostalji meraklıları hayal kırıklığına uğratmayacak.

3; Lucerne Napoliten Ice Cream Sandwich (sandviç başına 150 kalori).

çikolata, çilek, ya da vanilyalı dondurma havasında? Bu eski moda dondurulmuş Akne tedavi edici olarak; Eğer biri her üç tatlar almak.

4; Klondike Slim Ayı Vanilla Barlar (bar başına 100 kalori).

Sheer çöküş – kaplı kremsi vanilyalı dondurma için-ölmek-için sütlü çikolata kaplama. Bu donmuş davranır çünkü kendi küçük porsiyon boyutu sadece 100 kalori vardır. Neyse ki, onlar muhtemelen sadece biri memnun olacağım yeterince lezzetli.

5; Weight Watchers Dev Nane Fudge Ice Cream Sundae Koni (koni başına 140 kalori).

Bu ışık, nane aromalı dondurma ile dolu bir gevrek çikolata koni vardır. kremsi ve gevrek bir kombinasyon yenmek için zor. Tek sorun nane konileri bulmak kolay değildir olmasıdır (daha fazla mağaza vanilya karamel veya çikolata seçenekleri taşımak gibi görünüyor.)

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba