20’li için güzellik ipuçları: dermatolog sormak

İlk adım mevcut cilt bakım rejimi değerlendirmektir. yüksek alkol içeriği ile sert sabunlar, deterjanlar, ya da ürünlerin daha fazla petrol üretimine yol açabilir cilt, cildi tahriş eder. Sen nazik temizleyiciler kullanmak ve salisilik asit içeren ve olmayan comedogenic olan bileşikler ile haftalık pul pul gerekir; senin Peeling rejimi ile birlikte, hekim salisilik asit, olacak hatta cilt tonu dışarı ile birlikte çalışacak cilt parlatma bileşikleri tavsiye ederim.

Gözlerinin altında mor rengi alt göz kapağında içinde küçük kan damarlarına bağlı olabilir. Bu bölgede cilt oldukça incedir ve bu kan damarları daha fark yapacak kemik çıkıntısı üzerinde uzanıyordu.

koşullarının çeşitli cilt değişikliklere neden olabilir. Akne breakouts stres veya hormonal değişiklikler sekonder olarak ortaya çıkabilir. Yağ bezi üretimi ve yeni sivilceleri neden olabilir tıkanmış gözenekleri, uyarabilir çok sıcak havalarda; üvey kızın doğru nemlendirici kullanarak emin olun. Ben her zaman olmayan comedogenic veya non-gözenek tıkanma olan nemlendiriciler tavsiye ederiz.

Birkaç büyük cilt bakım şirketleri “siyah nokta çıkarıcı.” Üretimi Blackhead presi özellikle nazikçe istenmeyen komedon (siyah nokta) kaldırmak için tasarlanmış küçük paslanmaz çelik cihazlardır. Onlar 10 dolar altında için kolaylıkla temin edilebilir; senin siyah nokta kaldırılması ile birlikte, cildinizin pul pul bir cilt bakım rejimi benimsemek. Pul pul dökülme siyah nokta tekrarını en aza indirmeye yardımcı olacaktır.

Birden fazla piercing talihsiz sonuçlarından biri yara enfeksiyonu için potansiyel var. piercing (ler) in alanına bitişik kan dolaşımı bozulabilir. Bu aynı zamanda şifa geciktirir. Eğer bir enfeksiyon şüpheleniyorsanız, doktorunuz tarafından değerlendirilmelidir bu alanı olmalıdır.

Güneş hasarı ve sigara erken yaşlanma veya deri kırışıklıklar için bir numaralı nedeni vardır. Bu nedenle, günlük cilt bakım rejimi kullanım güneş kremi içermelidir; Sonraki, ölü cilt hücrelerini kaldırmak yardımcı olacak cildinizi, temizler günlük cilt rejimini kullanmaktadır. Bu vitaminler (C & E) içerir ve cildiniz için peptidler yeniden oluşturur olmayan bir comedogenic nemlendirici ile takip edilmelidir.

Sağlıklı olması için anahtar, cilt parlak pul pul dökülme, hidrasyon ve beslenme içeren bir cilt bakım rejimi tarafından takip güneş kremi kullanmaktır. diyet içinde, örneğin folik asit, magnezyum ve omega-3 yağ asitleri gibi cildiniz için iyi vitamin içerir. Eğer nemlendirmek ve hidrat varsa, cilt ve vücut kuru cilt geliştirmek için çok daha az olacaktır.

Doğum lekeleri gizlemek için zor olabilir. İlk adım enfeksiyon herhangi bir türü olarak yüzeysel deri değişiklikleri, yol açabilecek herhangi bir altta yatan tıbbi nedenleri dışlamak için. tıbbi nedenler ekarte edildikten sonra, seçenekleriniz lazer tedavisi, medikal dövme veya bir tıbbi sınıf kapatıcı içerebilir.

Güneş alerjisi, ya da ışığa, aşağıdaki önlemleri içermelidir

Sizin dermatolog cilt değişiklikleri veya anormal noktalar değerlendirmelidir. sert hisseden bir lezyon skar dokusu olabilir. Ancak, altta yatan herhangi bir cilt kanseri açısından değerlendirilmelidir; Cildinizi değerlendirirken, cilt alanı, sınır veya renk değişiklikleri arayın. Bu cilt kanseri tespiti “ABC’si” dir.

sıvı ile doludur yüzünüzde sivilce kistik akne olabilir. Kistik akne kendine özgü zorluklar tedavi temsil eder; daha ağır formlarında – – cerrahi drenaj gerekebilir Tedavi topikal temizlik, antibiyotik ve içerebilir. İlk adım dermatologlar tarafından bir değerlendirme sahip olmaktır.

Siyah nokta mutlaka yüzüne “delik” neden olmaz. Siyah nokta oksitlenmiştir ve siyah edecek havaya maruz kalan tıkanmış gözenekler bir sonucudur. pul pul dökülme teşvik ve içeren iyi bir cilt rejimi tretinoin cilt ciro ve yeni sağlıklı cilt gelişimini teşvik edecektir.

İlk adım gibi hormonal veya endokrin hastalıklar gibi saç gelişimini etkileyebilecek altta yatan herhangi bir tıbbi durumlar, dışlamak olduğunu. Ardından, diyet biotin, folik asit, magnezyum ve esansiyel yağ asitleri (omega-3) içerdiğinden emin olun. Bu bileşenler, sağlıklı bir cilt ve saç büyümesi için gereklidir.

herkes için çalışır kimse epilasyon sistemi vardır. Her epilasyon sistemi bazı avantajları ve her cilt tipi için dezavantajları vardır; eylem en iyi ders cilt tipine ve epilasyon ile ilgili olarak cilt rengine aşina bir doktor bulmaktır. Lazer epilasyon deneyimli ellerde saç kaldırmak için çok etkili bir yöntem olabilir. Elektroliz ağrılı tedaviler ve yara izi ve hiperpigmentasyon potansiyeli dahil olmak üzere birçok dezavantajları vardır.

Güneş hasarı cildin erken yaşlanmasına için bir numaralı nedenidir. açık havada çalışmak zorunda kalırsanız, pik saat 11 sabah ve 14:00 UVA ve UVB penetrasyonu arasındaki güneş önlemek için deneyin erken öğleden sırasında güçlü bulunmaktadır. İyi hidrate cildinizi ve vücudunuzu korumak için bol sıvı, en az 40 SPF bir güneş kremi kullanın ve süre açık havada geniş bir kenarlı şapka giymek.

Lazer epilasyon tüm cilt tipleri için istenmeyen tüylerden için mükemmel bir seçimdir. seçerken lazer uzmanları hekim cilt tipine ve cilt rengi aşina olduğundan emin olun. lazer tedavileri hekim gözetiminde olduğundan emin olun. Lazer tedavisi gören yaparken, aynı anda ağda veya elektroliz tabi olmamalıdır. Bu cildinizin hasar görmesine yol açabilir.

Koli bandı sözde oksijen ve kanlanmanın siğil starves ve teoride, siğil gidecektir. Ben siğil tedavisi için benim uygulamada koli bandı kullanmadım. Şu anda biz topikal ilaçlar ve lazer kaldırma kullanmaktadır.

Cilt hazırlığı birçok kozmetik prosedürler çok önemli bir parçasıdır. Özellikle (derinin koyulaşması) sonrası enflamatuar hiperpigmentasyon riskini çalışabilir koyu tenli hastalarda. Doktorunuz öncesinde kozmetik prosedür cildinizi hazırlamak için cilt parlatıcıların birlikte topikal peeling ajanları bir arada reçete edebilir.

Amiloidoz çeşitli biçimlerde alabilir. Bir çok durumda, amiloidoz bu, tüm vücudu etkileyen, yani sistemik bir hastalıktır. Bu form için tedavi etkilenen organa bağlı olarak özel bir rejimi gerektirir. amiloid protein açıklanamaz kalp, karaciğer, böbrekler, dalak, gastrointestinal sistem ve sinir sistemi de dahil olmak üzere organ veya doku, biriktiği zaman amiloidoz gelişir. Deriye sınırlı kutanöz liken amiloidoz, kriyoterapi, intralezyonel steroid enjeksiyonları, cerrahi eksizyon veya fototerapi (PUVA) de dahil olmak üzere çeşitli yaklaşımlarla, ile tedavi edilebilir. Ne yazık ki amiloidoz, sistemik veya kutanöz belirtileri için özel bir tedavi yoktur. Bu nedenle, tedavisi genellikle semptomatik rahatlama sağlamak için hedef organ yöneliktir.

bir deri ağartma maddesi ve topikal asitler (salisilik) gibi popüler reçetesiz satılan maddeler, çeşitli, dövme solmaya kullanılmıştır. Ne yazık ki, bu ürünlerin pek çok 6 ay sürekli kullanımını gerektirir ve bunlar cildin dış tabakanın uzaklaştırılması ile çalışır. Çok renkli ve derin dövmeler tamamen bu yaklaşımı kullanarak solmaya daha zor olabilir.

İlk yaklaşım, genel sağlığını etkileyen olabilir hormonal veya gastrointestinal sorunlar olarak altta yatan herhangi bir tıbbi sorunları, dışlamak olduğunu. Bir sonraki adım, dermatolog veya deri yama testi ile tanıdık bir allergist ziyaret etmektir. deri yama testi sırasında, doktorunuz çeşitli potansiyel alerjenlere maruz olarak cildi değerlendirir ve cildin tepkisini izler.

İlk yaklaşım, dinlenme yeterli miktarda almalarını sağlamaktır. Yeşil çay poşetleri ile sabah gözlerinizin etrafında serin kompres uygulayın. aşırı alkol tüketimi ve çok tuzlu yiyeceklerden kaçının. Ayrıca bu tür sinüzit, alerji, veya lens temas tepki olarak altta yatan herhangi bir tıbbi sorunları ayıklamak gerekir.

Evet. Bir dermatolog ile ilk değerlendirmeyi olmalıdır. değerlendirilen sonra, doktor cilt tipi için en iyi cilt rejimi yolunda size rehberlik eder. senin istişare sırasında, doktorunuz da yeni breakouts atfedilen olabilecek altta yatan tıbbi durumlar varsa değerlendirmek gerekir.

Alt dudak benler cerrahi olarak çıkarılabilir. dermatolog veya plastik cerrah köstebek kaldırma ile rahat ve doğal dudak estetik işaretlerini koruyabilmektedir olduğundan emin olun. Bu noktalara dikkat edilmesi son skar çok fark olmadan iyileşmek için izin verecektir.

İlk adım güneş kaçınmaktır. Güneş hasarı ve sigara erken yaşlanma başlıca nedenleridir. Günlük cilt rejiminde güneş kremi içermelidir. Sonraki (örneğin salisilik asit ya da papaya enzimleri gibi) pul pul olacaktır rejiminde bir cilt bakım ürünü, hidrat (hyaluronik asit), besleyen (vitaminler ve peptidler) dahil, ve kollajen (retinol) yeniden.

Evet. Yeni enfekte alanlar kaşıntı olmayabilir. kadın akarların sayısı çoğalmaya ve yumurtalarını bıraktığı gibi, kaşıntı yol açan yerel bir histamin salınımı ile birlikte akarları yerel sekresyon vardır.

siğiller kaldırmak yardımcı olmak için çeşitli topikal çözümü vardır. Bu bileşiklerin birçoğu siğiller nüfuz eder ve onları soyulmasına izin veren salisilik asit içerir. salisilik asit senin siğil kaldırmak yardımcı olmazsa, doktorunuz cantharidin, bir reçete gücü topikal ilaç tedavisi önerebilir. Cantharidin siğil uygulamasından sonra üç ya da öylesine saat içinde blister neden olur. blister doktorunuzun siğil ölü parçası kaldırmak için izin cildinizin kapalı siğil kaldırdı.

16 yaşında ben mevcut sert kimyasallar birçok önleyeceğini. Herhangi bir altta yatan tıbbi bir sorun olup olmadığını belirlemek için doktor tarafından bir değerlendirme akıllıca olabilir. Ardından, bu tür uyku en az 8 -10 saat, her gece almak gibi basit önlemler, uygulamak. senin geri kalanına “-up yakalamak” için hafta sonları bırakmayın. Gözlerinin etrafında yeşil çay poşetleri ile serin kompres uygulayın. Bu şişlik ile yardımcı olacaktır.

Sizin Antiaging cilt bakım rejimi 20’li yaşlarda başlamalıdır. kollajen yeniden yardımcı olmak için yumuşak bir exfoliater ve tretinoin bazlı kremler ardından güneş kremi ile başlayın. Bu kombinasyon, gençleşmiş bir görünüm sağlamaya yönelik çalışacaktır.

Sen olmayan comedogenic (non-gözenek tıkanma) olan nemlendiriciler kullanılmalıdır. Yağlı cilde sahip kişiler için, gözenekleri tıkar ürünlerin kullanımı artan petrol üretiminin yol açabilir. Yağlı cilt tıkanmış olmaktan gözenekleri önlemek için ılık su ve sabunla bol özel temizlik ihtiyacı vardır. petrol cildinizi şerit ve pul pul teşvik sert ürünlerden kaçının. Onlar yağ bezleri doğal yağların kaybını telafi etmek için fazla mesai reaktif sebore olarak bilinen bir reaksiyona neden olabilir. gergin ve susuz duygu cildinizi cilt bakım ürünleri kaçının. Bunlar cildin üst katmanları küçültmek neden olur. Bu tıkanıklıkları ve breakouts yol gözenekleri sayesinde yağ akışını kısıtlar; Dermatolog sor için bize katıldığınız için teşekkür ederiz. Mart’ta geri gelmek için emin olun. 16 13:00 ET biz makyaj güvenliğini görüşecek zaman. Bir e-posta hatırlatma sonraki olay bir gün önce isterseniz kaydol.

KAYNAK

 Canlı Etkinlik: Güzellik İpuçları 20s için: Dermatolog, Susan Evans, MD, Şubat 16, 2010 değildir.

Bu bölümde dile getirilen görüşler Uzmanı ve yalnız Uzmanı vardır. Onlar görüşlerini yansıtmaz ve bir doktor veya doğruluğu, denge ya da tarafsızlık için editoryal personel herhangi bir üyesi tarafından gözden edilmemiştir. profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi için bir alternatifi değildir. geciktirmek veya doktorunuz veya çünkü okudum şeyin diğer nitelikli sağlık sağlayıcısından profesyonel tıbbi yardım arayan göz ardı etmeyin.

 herhangi bir özel ürün, hizmet veya tedavi bulmamaktadır. Eğer bir tıbbi acil durum olduğunu düşünüyorsanız, doktorunuzu arayın veya hemen 911 çevirin.