22 sağlıklı munchies: aperatif paketleri ötesinde

Tüketiciler 100 kalorili atıştırma paketleri dönüyor – kraker, kurabiye, cips, ve daha – rekor sayıda. Açıkçası, çok kalori kontrol ve daha az görebilirlerdi sağlıklı atıştırmalıklar bütün çanta parlatma onları tutmak için harika bir yol olarak bu uygun küçük çanta bakın.

Sağlıklı atıştırmalıklar yemek ve kilo kontrolü için çalışan kişiler için gerçekten iyi bahis – en az iki yıl içinde satış $ 0 $ 150,000,000 den gitti – Ama bu yeni bir gıda kategorisi nedir? Birkaç diyetisyenler soruyu koydu.

biz sınırlı miktarda zevk gerekir gıdalar söz konusu olduğunda 100 kalori paketleri en iyi şekilde çalışır, sağlık yazarı Carolyn O’Neil, RD diyor.

fındık gibi bir aperatif “. O’Neil” diyor millet bir sürü sersemce büyük porsiyon yemek eğilimindedir, çünkü 100 kalori paketleri için mükemmel Ve paketleri olmasaydı fındık besin açısından zengin olmasına rağmen, onlar çok fazla kalori katkıda bulunabilir kısımlar kontrol edilir.

Bu birçok diyet için bir zayıflık olan tatlılar için de geçerli. sürece bir de durmak gibi – 100 kalorili dondurma çubukları ve kurabiye gibi tatlı davranır pasta var ve çok yemek için harika bir yoldur.

“Ben porsiyon kontrolü ile yardımcı olmak için 100 kalori ambalaj destekler, ancak tüketicilerin birden fazla yemek iyi olduğunu düşünüyorum, eğer fayda olumsuzlar,” Milton Stokes, MPH, RD, Bronx St. Barnabus Hastanesi’nde baş diyetisyen diyor , New York.

Stokes küçük kaplarda öğeleri ambalaj akılsız overeating kontrol yardımcı olabileceğini söylüyor.

Çalışmalar daha fazla kişi yemek kabı büyük göstermek, “Stokes diyor.” Plakalar, çanta ve konteyner boyutunu azaltarak Yani, bize yemek miktarını azaltmaya yardımcı olacaktır.

Diyetisyenler Derneği sözcüsü Marisa Moore, RD, bir tatlı diş karşılamak için kendi porsiyon kontrolü, kolaylık ve yeteneği 100 kalorili ürünleri seviyor. Bu atıştırmalıklar birçok lif eksikliği çünkü Ama, o da uzun süre açlık savmak değil, diyor.

“100 kalorili atıştırmalıklar dayanma gücü yoksundur ve sonuç olarak erken açlık ve sonunda daha yüksek bir kalori alımına yol açabilir” diyor.

O daha ziyade insanların açlık evcilleştirme sırasında gerekli besin sağlamak aperatifler tercih görmek istiyorum. Örneğin, diyor, “sadece 160 kalori, badem bir porsiyon tatmin edici ve kalbi sağlar -. sağlıklı yağlar, lif ve kalsiyum”

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …