a … nar anatomisi

Her yakut, tohum dolu meyve antioksidan bakımından zengin flavonoidler doludur. Antioksidanlar, son çalışmalar gösteriyor, damar sertliği, kalp hastalığı ve bazı kanser türlerini önlemeye yardımcı olabilir.

tıp meyvenin bağlantıları çok daha gerilere uzanır. Antik dünya koşullarında bir dizi tedavi etmek için bitkileri-dünyanın ilk evcilleştirilmiş bir nar-biri kullanılır. Hindistan’da Rumlar ve Mısırlılar bu doğurganlık artırdı inanıyordu, kalp tonik olarak kabul edilir ve Hipokrat bu sindirim destekli düşünülüyordu.

numaralı seribaşı elma: Meyvenin adı Fransızca kelimeler Pomme ve garnete, anlam birleştirir. Tek bir orta büyüklükte nar (154 gr), 100 kalori vardır ve vitamin C ve E sağlar

Bir sonraki festival toplantısında bu nar yumruk deneyin.

Tatil Nar Punc; 20 8-oz yapar. porsiyon

4 su bardağı juic nar; 8 bardak gibi Minute Maid Işık limonata olarak limonata (ışık, 2 bardak portakal juic 2-litrelik şişe diyet zencefil gazozu, 1 portakal, mermi içine dilimlenmiş

1. Büyük bir yumruk kase ve karıştırın için nar suyu, hafif limonata ve portakal suyu ekleyin. saatlerinin en az bir çift için buzdolabında soğutun.

2. Ne zaman, hizmet bir yumruk kase içine zencefilli gazoz dökün ve yavaşça karıştırın hazır. buz portakal dilimleri ve büyük parçalar eklemek (istenirse) ve hizmet vermektedir.

40 kalori, 0,2 g protein, 10 gr karbonhidrat, 0,1 gr yağ, 0 gr doymuş yağ, 0 mg kolesterol, 0,1 g lif, 1 mg sodyum: 8-oz porsiyon başına. yağ Kalori: 0%.

Daha flavonoid Fixe; Sonbahar ve kış nar mevsimdir. Yılın geri kalanında, yeşil çay, kırmızı şarap, kayısı, kabak, ya da havuç ile flavonoidler kadar yakıt.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba