ağrılı durumların tedavisi için biyo tedavisi

Ağrı Yönetimi Eğilimler

Biyoelektrik tedavi ağrı insanlar için güvenli, ilaçsız bir tedavi seçeneğidir. Bazı kronik ağrı ve akut ağrı durumları tedavi etmek için kullanılır. Bu beyine ağrı mesajları bloke ederek ağrıyı hafifletir. Yaralı zaman, ağrı reseptörleri santral sinir sistemi (beyin ve omurilik) bir mesaj gönderin. ileti gövdesinde bazı hücreleri tarafından ağrı olarak tescil edilmiştir. biyoelektrik akımları kullanarak, biyoelektrik tedavi beyni ulaşmadan ağrı sinyallerini keserek ağrıyı hafifletir. Biyoelektrik tedavisi de ağrı gidermek için yardımcı endorfin üretmek için vücut ister.

Biyo tedavisi de dahil olmak üzere, kronik ve akut ağrı durumları tedavi etmek için de kullanılabilir

Biyoelektrik tedavi herkes için doğru değildir. Bu kişiler için tavsiye edilmez kim

Biyoelektrik tedavi geçici ağrı kontrolünü sağlamada etkilidir, ancak yalnızca bir toplam ağrı yönetimi programının bir parçası olmalıdır. Geleneksel ağrı giderici ilaçlar ile birlikte kullanıldığında, biyoelektrik tedavi% 50’ye varan bazı ağrı kesici ilaçların dozunu azaltabilir.

biyoelektrik tedavisi, birkaç küçük, düz lastik yapıştırıcı diskleri (denilen elektrotlar) sırasında tedavi edilmesi öngörülen alanlarda cildinize uygulanır. Bazen (vaso pnömatik aygıtlar olarak adlandırılır) lastik vantuz cildinize tatbik edilebilir. Elektrotlar kesin tedavi dozu gerekli programlar bilgisayara bağladım. elektrik akımı alternatif Yüksek frekans daha sonra elektrotlar uygulanır. akımlar az rahatsızlık ile hızla deri yoluyla hareket. Tedavi sırasında, elektrik stimülasyonu için cevap ölçülür.

Elektrik uygulandığında, hafif bir titreşimli, karıncalanma hissi yaygındır. Bu his rahatsız oda olmamalı; Eğer bir rahatlatıcı, yatıştırıcı ağrı hissetmeniz gerekir. akımlar uygulanır gibi, klinisyen sözlü geribildirim sağlayacaktır. hissi çok güçlü hale gelirse tedavi ayarlanabilir, böylece hemen klinisyene söyle. Sen rahat ve yaklaşık 20 dakika süren tedavi, zevk gerekir.