akupunktur, marihuana, hipnoz, biofeedback, müzik terapi, yoga, masaj: kronik ağrı için alternatif tedaviler

Eğer kronik ağrı varsa ve ilaç ve cerrahi alternatifler arıyorsanız, size bir çok seçenek var. Doktorlar aynı anda alay alternatif ağrı tedavileri birçok ağrı merkezlerinde artık standart.

Bu ifade ‘alternatif ağrı tedavileri’ benim için çok anlamına gelmez, “Seddon R. Savage, MD, Ağrı Derneği gelen başkanı diyor.” Ben onları ve ana tedavi arasındaki çizgi artık oldukça bulanık olduğunu düşünüyorum.

Ancak, tüm alternatif ağrı tedavileri çalışmıyor. Hatta bazıları riskli olabilir. Bazı alternatif tedaviler kötü arkaları, osteoartrit ve baş ağrısı ağrı ile yardımcı olabilir, ancak fibromiyalji veya diyabetik sinir hasarı gelen kronik ağrı üzerinde hiçbir etkisi olabilir.

Eğer ağrı için alternatif tedaviler dikkate yaparken ödevini yapmak zorunda, “warnsAnne Louise Oaklander, MD, PhD, Boston’daki Massachusetts General Hospital’da bir ortak Harvard Tıp Okulu’nda nöroloji profesörü ve Sinir Yaralanması Birimi müdürü.” Make emin. sizin durumunuzda çalışmak için muhtemel bir tedavi çalışıyor “Ve her zaman düzenli doktor ile denemek istiyorum herhangi bir alternatif ağrı tedavileri tartışmak olduğunuzu.

İşte kronik ağrı için en sık kullanılan alternatif tedaviler yıkık.

Stres ve Kronik Ağrı

Hepimiz stres altında olduğunuzda nasıl hissettiğimizi kötü biliyorum. Şimdi araştırmacılar duygular fiziksel acı bir rol oynayabilir nasıl inceliyorlar.

Ye; K; Emin değilim