Alerjik reaksiyon önleme

Alerjiler Eğilimler

Şiddetli alerjik reaksiyonlar ile ilgili sorunları önlemek için

Meme -Besleme alerjileri önleyebilir. onun bağışıklık sistemini güçlendirmek için mümkünse meme en az 6 ay süreyle bebeğini -feed. Yaşamın ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü çocuğunuzun gıda alerjileri gelişecektir veya çocuğunuzun alerji şiddetini azaltabilir şansını azaltabilir. Daha fazla bilgi, emzirme için.

Sizin veya çocuğunuzun ciddi bir alerjik reaksiyon öyküsü varsa, epinefrin için bir reçete alma konusunda doktorunuzla konuşun. Kendinize bir epinefrin denemek ne zaman ve nasıl öğrenin ve her zaman size en yakın o var. Alerjiler: Çocuklarda Yourself bir Epinefrin Shot Alerjiler verilmesi: Bir Chil bir epinefrin Shot verilmesi; Eğer alerjik bir reaksiyon geçirdiyseniz, senin alerji başkalarını uyarmak için bir tıbbi kimlik etiketi giymek; Eğer bir ilaç alerjisi var biliyorsanız, herhangi bir yeni Doktorunuz sizin için bir ilaç reçete önce alerji bilen emin olun; immünoterapi size yardımcı olabilir eğer doktorunuza danışın. Bu tedavi için, alerji çekim veya onların bazı alerjenlerin küçük bir miktar kullanım hapları almak. Eğer zamanla ona daha az tepki böylece vücudunuz, alerjen “alışır”. Bu tür bir tedavi önlemeye yardımcı ya da bazı alerji belirtilerini azaltabilir. Alerjiler: Ben Alerji Shots almalıyım; Eğer bir böcek ısırığı veya sokmasına karşı şiddetli alerjik reaksiyon varsa, reaksiyona neden böcek kaçının. Alerji çekim böcekler için reaksiyonların şiddetini azaltmaya yardımcı olabilir. Alerjiler: Ben Böcek Sting Alerjiler için Shots almalıyım?

açık alerjenlere maruz kalmayı kontrol. Eğer alerji mevsiminde dışarıda geçirdikleri zamanı sınırlandırın. Bu belirtileri kontrol için en iyi yaklaşım olabilir. Eğer bir mevsimlik Allergy varsa; polen ve küf sezon zirve sırasında, bu maddelerin daha az olan bir yerde tatil alarak düşünün; Düzenli egzersiz. Egzersiz, bir tıkalı burun rahatlatmak için doğal bir şekilde adrenalin üretir. Ama dışarıda egzersiz aynı zamanda daha polen veya küf sporları maruz kalmanıza neden olabilir.