Alp bayan manto: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

Alchemilla alpina, Alchemillae Alpinae Herba, AlchÃmille des Alpes, AlchÃmille Alp, AlchÃmille Arjantin, AlchÃmille à Feuilles PliÃes.

Alp bayanın manto bir bitkidir. Ilacı yapmak için kullanılır; İnsanlar sıvı retansiyonu, spazmlar, kalp hastalıkları ve çeşitli â € œfemale complaints.â için € Alp bayan manto almak; bayan manto (Alchemilla xanthochlora) ile dağ bayan manto (Alchemilla alpina) karıştırmayın.

Dağ bayan manto tıbbi kullanımlar için işe yarayabilecek nasıl bilinmemektedir.

Yetersiz Kanıt fo; â € œFemale complaints.â €; Kalp rahatsızlıkları; spazmlar; Sıvı tutulması; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için Alp bayan manto etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

Alp bayan manto güvenli ya da olası yan etkileri ne olabilir eğer bilinmemektedir; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: Yeterince gebelik ve meme -Besleme sırasında Alp bayan manto kullanımı hakkında bilinen değil. Güvenli tarafta kalmak ve kullanımını önlemek.

Şu anda ALPINE Aslanpençesi Etkileşimleri hiçbir bilgiye sahip

Alp bayan manto uygun dozu kullanıcının yaşına, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda dağ bayan manto için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon