amerikan bittersweet: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

Bourreau des Arbres, CÃlastre du Canada, CÃlastre Grimpant, Celastrus scandens, Falsa Dulcamara, False Bittersweet, waxwork.

acı tatlı bir bitkidir. Onun kökü ve kabuğu ilaç yapmak için kullanılır; İnsanlar artrit, sıvı retansiyonu ve karaciğer bozuklukları için acı tatlı alır. Kadınlar adet bozuklukları için götürün. Bazı insanlar terlemeye neden için kullanabilirsiniz.

işe yarayabilecek nasıl acı tatlı bilmek için yeterli bilgi yok.

Yetersiz Kanıt fo; Artrit; Menstrüel bozukluklar; Karaciğer problemleri; Sıvı tutulması; terleme neden; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için acı tatlı etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

Orada bittersweet bilmek yeterli bilgilerin güvenli değil veya olası yan etkileri ne olabilir; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: Yeterince gebelik ve meme -Besleme sırasında acı tatlı kullanımı hakkında bilinen değil. Güvenli tarafta kalmak ve kullanımını önlemek.

Şu anda AMERİKAN BITTERSWEET Etkileşimler için hiçbir bilgiye sahip

bittersweet uygun dozu kullanıcının yaşı, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda bittersweet için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Gruenwald J, Brendler T, Bitkisel İlaçlar için Jaenicke C. PDR. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon