amerikan sarmaşık: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

Woodbine, Creeper, Enamorada del Muro, Enredadera de Virginia Yanlış Üzüm, Five Leaves, Herbe â la Puce, Sarmaşık, Parra Virgen, ParthÃnocisse à Cinq Folioles, Parthenocissus quinquefolia, Vigne Başak, Vigne Vierge Komünü, Vigne Başak d ..; Tüm İsimler Woodbine, Creeper, Enamorada del Muro, Enredadera de Virginia, Yanlış Üzüm, Five Leaves, Herbe â la Puce, Ivy, Parra Virgen, ParthÃnocisse à Cinq Folioles, Parthenocissus quinquefolia, Vigne Vierge, Vigne Vierge Komünü, Vigne Vierge de Virginie görün Via ± bir del Canadá, üzeri Virgen, Virginia Creeper, Vahşi Woodbine, Vahşi Woodvine, Woody Dağcı ±; gizle İsimler

sarmaşık bir bitkidir. Onun kabuğu ilaç yapmak için kullanılır; İnsanlar sindirim sorunları için sarmaşık alır. Onlar da bir tonik olarak bir kurutma ajanı (büzücü) olarak, terleme neden kullanmak ve.

sarmaşık işe yarayabilecek nasıl bilmek yeterli bilgi yok.

Yetersiz Kanıt fo; Sindirim problemleri; terleme neden; bir kurutucu madde (büzücü) olarak kullanmak; bir tonik olarak kullanın; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için sarmaşık etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

sarmaşık güvenli olup olmadığını bilmek için yeterli bilgi yok. meyveleri zehirli olarak kabul edilir kimyasallar içeren; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: Yeterince gebelik ve meme -Besleme sırasında sarmaşık kullanımı hakkında bilinen değil. Güvenli tarafta kalmak ve kullanımını önlemek.

Şu anda AMERİKAN IVY Etkileşimler için hiçbir bilgiye sahip

sarmaşık uygun dozu kullanıcının yaşına, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda sarmaşık için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Gruenwald J, Brendler T, Bitkisel İlaçlar için Jaenicke C. PDR. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon