arginin (L-arjinin): Kalp avantajları ve yan etkileri

önlemeye yardımcı ve kronik sağlık sorunlarını tedavi etmek için yeni ve güçlü ilaçların bol vardır. Ama biz de bazı besin, hem de yardımcı olabilir biliyorum. Örneğin, arginin al. Arginin potansiyel kalp yararları için son zamanlarda çok fazla ilgi aldı. Bugün, dünyada yaklaşık 85.600.000 birçok kişi kardiyovasküler hastalık bir çeşit var çünkü çok önemli.

Ekonomik Bakım Yasası uyarınca, birçok sağlık sigortası planları sizin için hiçbir ücret ödemeden, kan basıncı ve kolesterol gösterimleri de dahil olmak üzere koruyucu sağlık hizmetleri, kapsayacaktır. Daha fazla bilgi edin.

Sağlık Sigortası Merkezi

L-arginin gibi bilinen Arjinin, vücudun farklı fonksiyonlarının bir dizi yer almaktadır. İçerirler

Doğal besin takviyesi olarak, arginin olası kalp yararları için özellikle dikkat çekmiştir.

gövde, amino asit arginin, nitrik oksit (NO) olarak değişir. Nitrik oksit kan damarları dinlenmek yardımcı olan güçlü nörotransmitter ve aynı zamanda dolaşımını artırır.

Bazı kanıtlar arginin kalbin arterlerde kan akışını artırmaya yardımcı olabileceğini göstermektedir. Yani tıkalı damar, göğüs ağrısı ya da anjina ve koroner arter hastalığı belirtileri artırabilir. Ancak, şu anda arginin uzun süreli kullanım kolesterol veya kalp sağlığını nasıl etkilediği üzerinde hiçbir veri yoktur.

arginin arterler dinlenmek ve kan akışını artırmaya yardımcı olabilir, çünkü o da erektil disfonksiyon ile yardımcı olabilir.

Böyle aralıklı bacak kramp ve aralıklı topallama olarak bilinen zayıflığı olan hastalarda bazı kişilerde kan basıncının olası azalma ve geliştirilmiş yürüme mesafesi olarak arginin ile diğer potansiyel sağlık yararları vardır. Ancak, bilimsel çalışmalar uzmanlar herhangi bir firma tavsiyelerde bulunmak için yeterli kesin değildir.

arginin tüm çalışmalar olumlu olmuştur değil. ve zararlı olabilir – – standart tedavi ile birlikte kalp krizi tedavisi için 2006 yılında yapılan bir çalışma arginin yararlı olmadığını gösterdi.