Astım: Tedavi ve bakım

Astım tedavisi astım nebulizer veya solunum makinesine teslim astım ilaçları oral ilaçlar, anti-enflamatuar ve bronkodilatör, astım inhaler arasında değişebilir. astım ilaçları böylece astım semptomlarını önleyebilirsiniz hangi ilaçlar bileceksiniz çalışır nasıl daha iyi anlamak. Ayrıca, doğal astım ilaçları ve evde nefes izlemek için yollarını öğrenin.

Erken ve agresif astım tedavisi belirtileri giderici ve astım ataklarını önlemede anahtarıdır. Sizin için doğru olanı bulmak için doktorunuzla konuşun sonra astım tedavi edilir birçok yollar bulmak ve.

Astım ilacı öksürük ve hırıltılı solunum durdurmak için hızla çalışabilir. Astım ilaçları ve onları çekmek için çeşitli yöntemler hakkında daha fazla bilgi.

Eğer astım doğru yolu inhaler kullanıyorsanız acaba? Eğer puf ve nefes … ya da nefes ve puf musunuz? astım inhaler en yardım almak öğrenin.

Kontrol inhalerler Eğer astım belirtileri olan ya da olmayan konum olsun kullanılmaktadır. Onlar fişekleri önlemek ve daha kötüye gitmesini belirtileri tutmaya yardımcı olabilir kontrol inflamasyon, yardımcı ilaçlar içerir.

Kalın mukus ile acı ve hava yollarında şişme musunuz? astım astım atakları önleyebilir anti-inflamatuar ilaçlar ve bunların nasıl inhale, enjektabl, oral ilaçlar ile tedavi edilir öğrenin.

akciğerlerin sıkı hissediyor musunuz? Bir bronkodilatör yardımcı olabilir. Farklı inhaler türleri ve nasıl onlar yollarını açmak ve astım rahatlatmak için çalışmak hakkında bilgi edinmek için daha fazla okuyun.

Astım nebulizatör (solunum makinesi) genç ve en yaşlı astım hastalarına ilaç sunabilirsiniz. nasıl çalıştığını anlamak için nebülizerlerin hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu tür haplar bazen daha güçlü astım ilaçları, belirtileri azaltmak için gereklidir. prednizon ve astım, nasıl çalıştığını ve olası yan etkileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bronş termoplasti ağır astım için bir tedavi yöntemidir. astım atakları sırasında sıkın ve nefes zor hale olanlar – yordam akciğerlerde düz kasları küçültmek için nazik ısı kullanır. Devamı burada.

astım daha iyi yönetmek için kişiselleştirilmiş ipuçları alın.

da; Gece

senin astım için daha iyi rahatlama ihtiyacınız var? astım belirtilerini hafifletmek ve daha aktif olmaya Şu anda yapabileceğiniz bazı basit öz bakım stratejileri keşfetmek.

Hiç bir zirve akım ölçer denediniz? Eğer ciddi sorunlar var önce ön işleme tabi böylece bu astım testi yaklaşan bir astım krizi sizi uyarabilir. Daha fazla oku!

Bir astım eylem planı astım anlamak ve yönetmek için en kolay yoludur. Doktorunuzla bir astım eylem planı oluşturmak için öğrenin. Bu sizin hayatınızı kurtarabilir!

astım İzleme semptomları azaltmak için çok önemlidir. Hiçbir astım tedavisi yok olsa da, bir astım günlüğü tutmak size astım atakları tanımak ve ağır hasta olmadan önce bunları önlemeye yardımcı olur. Bu öz-yönetim tekniği hakkında daha fazla bilgi.

Okulda bir astım krizi sahip çocuğunuzu önlemek için nasıl biliyor musunuz? Eğer çocuğunuza bakan olabilir öğretmen ve diğer yetişkinler eğitmek için ne yapması gerektiğini öğrenin.

Ne hırıltı veya öksürük yapar? Astım tetikleyicileri hakkında bilgi edinmek, astım olma şansını azaltmaya yardımcı olabilir.

Kolayca nefes istiyor musunuz? Ev hava filtrasyon sistemleri ve nasıl onlar hapşırma ve hırıltılı tetikleyen alerjenleri azaltmak için çalışma hakkında daha fazla bilgi edinin.

bazı doğal astım ilaçları mi arıyorsunuz? otlar, doğal diyet takviyeleri, akupunktur, ayak, biofeedback ve homeopati hakkında daha fazla bilgi ve bu alternatif tedaviler astım belirtilerini hafifletmek nasıl.

Doğal astım tedavisi için mi arıyorsunuz? Önce bu bilgiyi okumadan bir over-the-counter çare kalkmayın.

Astım gebelik kesebileceği korkuyor? astım ve gebelik hakkında daha fazla bilgi ve anne karnındaki bebeğe riskini azaltmak için yollar bulmak.

Kişiselleştirilmiş Eylem Planı almak için Astım değerlendirmesini alın