atriyal fibrilasyon-sınavlar ve testler

A; elektrokardiyogram (EKG, EKG) en iyi ve simples olduğu; Eğer hav öğrenmek için bir yol; atriyal fibrilasyon. Genellikle alon yapılır; ile ; öykü ve fizik muayene.

kalbin bazen normal ritmine kapalı giderse, atriyal fibrilasyon (AFib) denilen bir şey olabilir. senin Ticker elektrik sinyalleri doğru çalışmıyor zaman, çok hızlı veya çok yavaş bir kalp atışı yol açabilir; hatalı sinyaller, kalbinizin iki üst odalarına başlayacak atriyumları denir. Bazen olsa da, aynı zamanda iki alt odaları denilen karıncıklar etkileyebilir. Bu durumda, doktorunuz sizinle AFib denilen atriyal fibrilasyon belirli bir tip var söyleyecektir …

doktorunuz tavsiye edebilir Diğer testler şunlardır

Elektrofizyoloji (EP) çalışma Elektrofizyoloji (EP) çalışma. Bu test doktorunuzun kalp atışı (kalp ritim) ile ilgili bir sorun olup olmadığını görmek ve bunu düzeltmek için öğrenmek yardımcı olabilir; elektrokardiyogram Egzersiz elektrokardiyogram Egzersiz. Ayrıca bu test doktorunuz hav olup olmadığını görmek yardımcı olacaktır, bir stres testi olarak adlandırılan; koroner arter hastalığı; Ekokardiyogram Ekokardiyogram. Bu test size olmadığını gösterebilir; kalp kapakçıkları zarar görür, ne kadar iyi kalbin i; pompalama ve hav olmadığı; kalp yetmezliği veya vardı; kalp krizi; Bir bloo; Test fo kontrol etmek; hipertiroidi; Protrombin zamanı ve INR Protrombin zamanı ve INR. Eğer warfarin (Coumadin gibi gibi) ele alırsak, yo; Düzenli sizin için ne kadar sürdüğünü kontrol etmek için kan testi bu tür olması gerekir; pıhtı kan.