avokado şeker özü: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

D-manoheptuloz, Extracto de Azúcar de Aguacate, Extrait de Sucres d’Avocat, manoheptuloz, Manno-heptulose, SÃduheptulose.

Avokado şeker özü avokado meyve alınan ve ilaç olarak kullanılan bir kimyasaldır; İnsanlar kilo avokado şeker özü alır.

araştırma, gelişmekte avokado şeker özü insülin etkilerini bloke ve şeker (glikoz) dökümünü önleyebilir göstermektedir.

Yetersiz Kanıt fo; Kilo kaybı; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanım için avokado şeker özü etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

avokado şeker özü güvenli olup olmadığı bilinmemektedir; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: Yeterince gebelik ve meme -Besleme sırasında avokado şeker ekstresi kullanımı hakkında bilinen değil. Güvenli tarafta kalmak ve kullanımını önlemek; Diyabet: insülinin etkilerini bloke gibi görünüyor, çünkü avokado şeker özü diyabet kötü hale olabilir endişe var. Bu vücut bozulur ve kan şeker düzeyleri artar şeker miktarını düşürür; Cerrahi: Avokado şeker özü kan şekeri düzeylerini etkileyebilir. o ameliyat esnasında ve sonrasında kan şekeri kontrolü ile etkileşebilir bazı endişeler vardır. en az 2 hafta zamanlanmış ameliyattan önce avokado şeker özü kullanmayı bırakın.

Avokado şeker özü kan şekerini yükseltmek olabilir. Diyabet ilaçları kan şekerini düşürmek için kullanılır. diyabet ilaçları ile birlikte avokado şeker özü alarak diyabet ilaçlarının etkilerini düşürücü, kan şekeri etkileyebilir. yakından kan şekeri izleyin. Diyabet ilaçlarının dozunun değiştirilmesi gerekebilir; Diyabet için kullanılan bazı ilaçlar glimepirid (Amaril), gliburit (DiaBeta, Glynase PresTab, Micronase), insülin, pioglitazon (Actos), rosiglitazon (Avandia), klorpropamit (Diabinese), glipizid (Glucotrol), tolbutamid (Orinase), ve diğerleri ; Bu veya başka herhangi bir ilaç alıyorsanız avokado şeker özü almadan önce, doktorunuz ile konuşun.

avokado şeker özü uygun dozu kullanıcının yaşına, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda avokado şeker ekstresi için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Graziani’nin J Levy J in vitro insan kanında laktat oluşumu D-manoheptuloz bölgesinin Dimant E. engelleyici etkisi. FEBS Lett 197; 16: 241-4.

Ladriere L Kadiata MM, Malaisse WJ. D-manoheptuloz etkileri ve sıçan eritrositler D-glukoz metabolizması üzerine olan heksaasetat esteri karşılaştırılması. Horm Metab Res 199; 30: 244-5.

Malaisse WJ, Doherty M Kadiata AA, ve ark. D- [3H] manoheptuloz pankreas kaderi. Celi Biochem Funct 200; 19: 171-9.

Rasschaert J Kadiata MM, Malaisse WJ. tümör pankreas adacık hücrelerinde D-glikoz metabolizmasına D-manoheptuloz etkileri. Mol Celi Biochem 200; 226: 77-81.

pankreatik beta hücrelerinde glikoz oksidasyonu dinamiklerine manoheptuloz arasında Sehlin J. etkisi. FEBS Lett 197; 30: 45-8.

Shaw PE, Wilson CW 3, avokado çeşitlerinde D-manno-heptulose, perseitol, glikoz, fruktoz ve Knight RJ Jr. Yüksek performanslı sıvı kromatografik analizi. J Agric Food Chem 198; 28: 379-62.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon