Bebeğin ilk hafta: Hastanede ve evde ne bekleyebileceğinizi

Sen yepyeni bir bebek var. Şimdi ne olacak? Eğer küçük bir tanımak burada biraz yardım var.

İşte bebeğinizin gelebilecek bazı sesler

Bu hareketlerin bir kısmı da normaldir

Bebeğinizin Gelişimi Bu Hafta

En yeni anneler doğumdan sonra bir kaç gün hastanede kalmanız. kurtarmak ve res için bu kez kullanın; Eve gittiğinizde çok meşgul olacak! çocuk doktoru o sağlıklı olduğundan emin olmak için burada bebeğinizin bakacağız. Eğer varsa veya ev için ayrılmadan önce herhangi bir endişeniz görürseniz hastanede sor.

Eğer bebek eve getirmek için ne zaman ne izlemek için

KAYNAKLAR

Pediatri Akademisi: “Bebeğin İlk Günleri: Bağırsak Hareketleri ve işeme.”

Pediatri Akademisi: “İlk Ay Fiziksel Görünüm ve Büyüme.”

Pediatri Akademisi: “Nasıl Yenidoğan davranır.”

Pediatri Akademisi: “Bebeğinizin Çığlıklar yanıtlama.”

Pediatri Akademisi: “. Prematüre Bebek için Bakım”

Pediatri Akademisi: “, hıçkırık geğirme ve tükürmek kadar.”

Pediatri Akademisi: “Going Home.”

Pediatri Akademisi: “İlk Ay:. Fiziksel Görünüm ve Büyüme”

Pediatri Akademisi: “. Kordon Bakımı”

Pediatri Akademisi: “. Rutin Vajinal Gönderme”

Ağlayan. Bu yenidoğanlar iletişim nasıl. Çığlıkları Ben ıslak bezini, “” Ben, yorgunum “ya da var” “Ben açım”, anlamına gelebilir “Ben düzenlenecek istiyorum.” Bebeğinizin çığlıkları ve bunlara nasıl cevap öğreneceksiniz; Bebekler beslenme sırasında hava yutmasını geğirmek. Onlar da, hırıltı ve gıcırtı, hıçkırık hapşırık; Yenidoğanlar nefesler arasında durdurabilir. Kısa duraklamalar Tamam.

Onlar rahimde yaptığı gibi, kıvrılıp; Onlar kollarını ve bir irkilme refleksinin bacaklarını dışarı atmak; Onlar kendi ayak alt gıdıklamak zaman onların ayak kıvırmak veya parmağınızla üzerine kapmak.

Pediatri Akademisi: “Your Baby Uyku alınıyor.”

sekiz ila 12 kez bir gün yemelisiniz yenidoğanlar; Hatta büyük yiyiciler yaşamlarının ilk beş gün boyunca doğum ağırlığının onda biri kadar kaybedebilir. Merak etmeyin, onlar gün 10. uykuya ya da hatta daha fazla kilo kaybı deneyim olabilir beslerken şişe veya meme uzak çevirmek Bebekler tarafından geri elde edersiniz. Bu size bebek geri doğum ağırlığı kadar önce gerçekleşmesi başlarsa, çocuk doktoru ile görüşmek. bebekler uykuya dalmakta ya da uzaklaşıyor, kilolarını geri kazandıktan sonra genellikle dolu olduğu anlamına gelir; En az dört, ıslak alt-bezleri bir gün ve bir veya daha fazla bok çocuk bezi değiştirme olmalıdır; Eğer emzirmek eğer Bebeğinizin kaka bir hardal renkli lapa olduğunu. Formula ile beslenen kaka sarı veya kahverengi olduğunu. Aynı zamanda keyifsiz görünebilir; Yenidoğanlar ama genellikle bir streç bir veya iki saat fazla, 16 ila 17 saat her gün için uyku.

Çocuğunuzun Eczem için Yardım; Nasıl DEHB Your Life Etkileyen mı; Kids Karın Troubles için Yardım

Gerçekler: Kids ‘Ağız Sağlığı; Çocuk Vizyonu Ekranlanması; 9 Şaşırtıcı Nedenleri Daha Uyku Get