bebek beyin güçlendiriciler ve vizyon geliştirme

Birçok ürün bebeğinizin IQ artırmak iddia. Bu ürünlere yatırım yoksa çocuğunuzun arkasında olacak? Bir şey değil!

Bunun yerine, yapabilecekleriniz

Bebeğinizin Gelişimi Bu Hafta

o ilk doğduğunda, bebeğiniz yoğun bir sis içinde sanki dünyayı gördüm. O sadece gerçekten gözlerinin 8-12 inç Ama şimdi, onun dünya gittikçe daha keskin odak haline geliyor (hemşirelik. Zaman annenin yüzünü görmek için mükemmel bir mesafe) içinde idi nesnelere odaklanmak olabilir.

Bebeğinizle konuşun. yetişkin kelimeleri kullanın ve ne yaptığınızı açıklayın. “Bu banyo zamanı! Ben Ethan için küvetin içine su çalıştırıyorum! Şimdi biraz sabun kullanmanıza izin €.; Ona okuyun. Eğer çocuğunuz için alabileceğiniz en iyi “eğitici oyuncak” iyi bir kütüphanedir. Yönetim Kurulu kitapları bebeğin saçmalamak ve sokması ayağa sağlam plastik kitaplar; Birlikte müzik dinleyin şarkı ve dans; bardak, anahtarlar, yumuşak oyuncaklar, ve yumuşak bir bez gibi, tutun ve sıkmak için ona farklı nesneleri vererek doku ve gürültü hakkında onu öğretmek.

Bebeğinizin görme birçok yönden gelişmekte olan

Sen merak olabilir

Artık, gözleri artık geçmelidir. Onlar iyi koordine konum ve o kolayca takip etmek ve hareketli nesneler için ulaşabilir; O tüm iyi yüzleri izlerken seviyor ve tam 180 derecelik için izleyebilirsiniz. Hatta seni görünce dikkatinizi çekmek için gevezelik edebilir; renk algılama yeteneğini daha iyi oluyor. O ayırt etmek zor pastel, parlak, cesur renkler tercih; Artık böyle bir pembe bluz pembe düğmesi gibi, benzer bile kökenden gelen nesneleri ayırt edebilirsiniz.

Çok fazla gözyaşı. Tüm bebekler ağlamaya, ama bebeğinizin gözleri ağlamaklı ya da kabuklu görünüyor, eğer bloke gözyaşı kanalları ya da göz enfeksiyonu işaret edebilir; Bir gece ışık kullanarak. Bu bebeğiniz için iyi bir fikir mi? Kesinlikle! Bir gece lambası ya da bebeğinizin görsel gelişimine yardımcı olabilir odasında diğer loş lamba alarak; Sizin preemie gözleri. Prematüre bebekler tam term bebeklere göre görme sorunları için daha büyük risk altındadır, bu yüzden erken olsaydı bebeğin görme gelişimi daha yakından izlemek tutmak; Katı gıdalar. Çocuk doktoru 4 aylık checkup katı gıdalar tanıtan tartışmak gerekir.

Infectio dan Bebek korunması; Bebeğin Vizyonu: Your Baby görün neler; Bebeğinizin Egzama için Yardım

Los İşitme Erken İşaretler; Your Kids Koruyun: Sizin Shot alın; Kreşler de Mikroplar: Sorular Ask