bebek gelişimsel kilometre taşları: 3 ay

dirseklerine dayanmış büyük bir zafer olacak ise bebeğiniz için, başını ve göğsünü tutarak. o uyanık olduğunda Yani “karın zamanı” her gün onu vermek. başını kaldırıp ileriye bakmasını teşvik etmek bebeğinizin önünde bir oyuncak tutun. Bu onun boyun kasları güçlendirir.

Bebeğiniz bu günlerde ellerine çok bakıyor? O sadece o açıp onları kapatabilir keşfetti oluyor. Elinde hafif bir oyuncak ya da çıngırak basın ve o kavrama o keşfetmek veya sallayın ve o ilgi kaybettiğinde bırakın edeceğiz.

Bebeğiniz size bazı yardımıyla birkaç saniye bekletin. katta ayakları ile ayakta pozisyonda onu tutun ve o aşağı doğru itin ve bacaklarını düzeltmek gerekir. O çalışırsa onu birkaç kez sıçrama yapalım. Ne bir macera!

Bebeğiniz el göz koordinasyonu öğreniyor. Bir bebek spor salonu altında onu koymak ve o vuruş ve sarkan oyuncak kapma içine onu bütün vücudu atarım. o senin kucağına oturuyor iken onun önünde bir oyuncak tutun ve onu bunun için ulaşmaya çalışalım.

Infectio dan Bebek korunması; Bebeğin Vizyonu: Your Baby görün neler; Bebeğinizin Egzama için Yardım

Bebeğinizin gözleri taşımak ve şimdi aynı anda odaklanabilirsiniz. O yarım daire etrafında tüm yol hareketli bir nesneyi takip edebilirsiniz. O şeyler hareket izliyor seviyor! onun beşik üzerinde bir cep jiggle. izlerken bir favori etkinliği olacak.

Doğumda, bebeğinizin sadece bulanık şekiller görebiliyordu. Birisi odaya girdiğinde artık o bir yüz hatlarını tanıyabilir. O bile oda genelinde size gülümsüyor olabilir! Onun arabası ya da bebek taşıyıcı genellikle onu dışarı çıkar ve onu orada görmek için tüm keşfetmeniz.

Bebeğiniz, cooing aahing ve oohing mı? O sesler, konuşma için ilk adımı taklit başlıyor. Coo ona geri ve o iki kişi konuşmak anlamak başlayacağız. çok bebek ile görüşmeleri içine gerçek kelimeleri serpin. Onlara söyleyebiliriz önce o uzun kelimeleri anlamak gerekir.

Bebeğiniz kadar erken 6 hafta gibi sesinizle gülümseyerek başlayabilir. Ağlamaya ötesinde şekillerde kendini ifade etme öğrenir Bu onun ilk sosyal beceridir. Bebeğiniz seni görünce o mutlu duygu alır farkında değil. Eğer cevap zaman, onu da, o mutlu yapar bildirin!

Bebeğiniz artık insanlarla oynamayı seviyor. ellerini çırp veya geniş onları germek, ya da bir bisiklet biniyor sanki bacaklarını pedal. yüzleri onu kopyalamak için emin olun. çalma süresi bittiğinde ağladığı Merak etmeyin – o sonuna kadar sizinle birlikte çalma süresi sevmez.

Los İşitme Erken İşaretler; Your Kids Koruyun: Sizin Shot alın; Kreşler de Mikroplar: Sorular Ask