bel ağrısı için botulinum (botox) enjeksiyonu – Konu genel bakış

Botulinum toksin A bakterilerin Clostridium botulinum, botulizm gıda zehirlenmesi neden aynı bakteriler tarafından üretilen bir proteindir. minik miktarlarda kas içine enjekte edildiğinde, botulinum A (Botox) durdurmak veya kas sinir sinyalleri engelleyerek kas spazmını azaltabilir. Bu tedavi göz çevresi ve boyun, kollar, bacaklar, eller ve ayaklarda şiddetli kas spazmları rahatlatmak için 1990’ların başından beri kullanılmaktadır. Serebral palsili Bazı insanlar botulinum toksin enjeksiyonları ile şiddetli kas kasılması gelen önemli bir rahatlama kazanmıştır.

yaşamları boyunca bir sırt problemi yaşayacaksınız dünyada birçok insanın yaklaşık% 80 gibi, Beverly Hayes sırt ağrısı çekiyor. Birçokları için, yaralanma bahçe veya ağırlık kaldırma gibi, yorucu bir aktivite ile tetiklenir. Diğerleri sadece bir kalem almak için aşağı eğmek ve onların arka verir; “Bu bir tornavida benim kemikleri delip gibi hissettim,” 46 yaşındaki Chicago sanatçı o yarım maraton koştu kısa bir süre sonra gelişti ağrı diyor. “Hayatımın devraldı. BEN…

Çalışmanın küçük boyutlu imkansız olduğunu botulinum toksin enjeksiyonu sizin için etkili ve güvenli bir tedavi yöntemidir garanti yapar.

riskleri ve yararları bu tıp ve etiketsiz kullanımı hakkında doktorunuzla konuşun. Şiddetli yan etkiler bildirilmiştir.