bipolar bozukluk: ev ilaçları

doğal diyet takviyeleri ya da alternatif bir ilaç ile bipolar bozukluğu tedavi başlamadan önce, ödevini yapmak ve vücudun içine koyarak konum bilmek önemlidir. Bazı alternatif ilaçlar veya diyet takviyeleri çok ciddi olabilir bir bitki / ilaç etkileşimi neden olabilir.

sağlık maliyetlerindeki artış ile, alternatif tıp ve bipolar bozukluğun tedavisinde diyet takviyeleri düşünüyor olabilir. Ya almak önce, ödevini yapmak ve vücudun içine koyarak konum bilmek önemlidir. Buna ek olarak, her zaman doktorunuza herhangi bir alternatif çözüm veya besin takviyesi tartışmak.

Sen bipolar ilaçlar ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları ile kendini yönetmek ruh hali ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. veya engelleyici – – koşulu Ama aynı zamanda belirli gıdalar ve diyet takviyeleri yardımcı bir rol oynayabilir biliyor muydunuz?

Çalışmalar, düzenli egzersiz bipolar bozukluk olsun veya olmasın ruh halinizi iyileştirmeye yardımcı olduğunu göstermektedir. Ve, iyi bir yemek planı daha iyi hissetmenize yardımcı ve size ihtiyacınız olan besinleri verebilirim.

Bipolar bozukluğun ruh hali derinden yıkıcı olabilir. Depresyon arkadaşlarınızla kendinizi izole ve sevilen bir yapabilirsiniz; ve manik dönemlerde, sen pervasız ve uçucu olabilir olabilir.

Bipolar bozukluğu olan uyku zor olabilir. Eğer bipolar bozukluk olduğunda daha dinlen yollarını öğrenin.

arkadaşlarınızla ve ailenizle ilişkilerinizi bipolar bozukluğu olan sağlıklı kalmak açısından büyük önem taşıyor. Sen iletişim hatlarını açık tutmak gerekir.

herhangi bir romantik ilişki gezinme – bu flört ya da evlilik olsun – zor bir çaba olabilir. karışımı içine duyguların onun roller-coaster yolculuğu ile, bipolar bozukluk ekleyin ve ilişkiler daha da zorlu hale gelir.

Bu çalışma bipolar bozukluğu olan kişiler için özel zorluklar getirebilir şaşırtıcı değil. işyerinde stres ve öngörülemeyen sorunlar büyük otoyol alabilir.