Bu yiyecekler sizin için sizin için iyi ya da kötü?

Bu gıdalar sonraki sağlıksız, bir gün sağlıklı. Burada alt çizgi.

Eski haber: Haftada düşük kalp hastalığı riskini yardımcı olabilecek birkaç kez balık yemek – 30’dan fazla yüzde, büyük bir araştırmaya göre; Son haberler: Bu yaygın balık kendisi değil, Kardiyoloji Dergisi’nde yayınlanan yeni bir çalışmaya dayanarak, kalp sağlığını artırmak balık yiyenlere genel sağlıklı yeme alışkanlıkları olmadığını bildirildi.

Eski haber: süt ürünleri tüketmek size ince aşağı yardımcı olabilir. ; Bir University of Tennessee araştırmaya göre, yüksek süt diyeti yaklaşık yüzde 5 daha fazla vücut yağ kaybetmek – Fark süt küçük ama önemli yapar Son haberler: Süt daha yeni araştırmalara göre, tüm kilo kaybı üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bu bulgular Sorumlu Tıp (PCRM) için Doktorlar Komitesi açtı – etik ve etkili bir araştırma teşvik kar amacı gütmeyen bir grup – sütün Ağırlığı -loss yararları touting iki süt reklam kampanyaları durdurmak için Federal Ticaret Komisyonu ikna etmek.

gerçek anlaşma: Bu bir yeni bir çalışma sayısız diğer çalışmalar büyük ölçüde kalp hastalığı riskini azaltabilir balıktaki omega-3 yağ asitleri olduğunu gösteren çürütmek değil, Nieca Goldberg, MD, Kadın Sağlıklı Kalp yazarı diyor programı. Omega-3, ruh halinizi iyileştirir ve bebek beyin gelişimi artırabilir. meyvelerini (Eğer hamile iseniz ancak en fazla iki haftalık porsiyon) Goldberg balık iki ya da üç porsiyon haftada yeme önerir.

gerçek anlaşma: Bu tartışma siyaset ve spin saplanıp edilir: Tennessee çalışmanın Üniversitesi süt endüstrisi tarafından finanse edilen ve PCRM beslenme oldukça aşırı manzarasına sahiptir ve (tabii ki, süt hariç) bir vegan beslenme savunur oldu. Ancak bilim adamları, kalsiyum kalsitrol seviyelerini yükseltir az yağ depolamak için vücudunuzun neden olan bir hormon biliyorum, ve kalsiyum gıda yerine takviyeleri geldiğinde etkisinin daha büyük görünür. “Hâlâ kalori izlemek zorunda,” Jill Fullerton-Smith, Gıda Truth About yazarı diyor. “Ama kalsiyum ihtiyacı ve süt de biraz ekstra yağ kurtulmak yardımcı olabilir, ben ise biz bir çeşit bilim yoluyla düşük yağlı yoğurt yemeye devam edeceğiz.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba