doğum kontrol hapları: sizin için en iyi seçenek nedir?

Birçok kadın için, doğum kontrol hapları hamileliği önlemek için iyi bir seçimdir. Bu sizin doktorunuzdan reçete almak kolay, ve genellikle güvenli ve etkili konum. Onlar da oldukça sorunsuz konum. Sadece her gün hap almayı hatırlamak zorunda.

Sen doğum kontrol hapları hamile sizi tutabilir biliyorum. Ama hap, çok başka yararları olabilir. Bir anket daha doğum kontrol hapları kadınların yarısından fazlası gebelik kaçınarak dışındaki nedenlerle bunu bulundu; Bu sizin dönemleri daha düzenli yapabilirsiniz. hap ile, size dönemi gerekecek zaman bileceksiniz; Geleneksel doğum kontrol hapları ile, inaktif hapları bir hafta ardından hormon içeren aktif haplar 3 hafta, alacağım. Sen dönem hafta alırsınız …

doğum kontrol hapı olan ABD’de çoğu kadın kombinasyon hapı denen alır. Bu hamile sizi korumak için hormonlar östrojen ve progesteron insan yapımı sürümlerini kullanır. Bu hormonlar serbest yumurta sizin yumurtalıkların durdurmak ve onlar da bir hamilelik şansını düşürmek senin serviks ve rahim değişiklik yapma.

Başka bir tip mini hap. Sadece insan yapımı progesteron kullanır. Bu ulaşan yumurta sperm tutmak değişikliklere neden çoğunlukla çalışır.

Sen yönetmen olarak tam bunları kullanmak eğer hamile bir% 1 şansı daha az var. O her gün hap almak demektir.

Onların etkileri de ters kolaydır. bebek yapma zamanı geldiğinde, sadece onları alarak durdurmak. Bu hemen hamile mümkündür.

Eğer arka arkaya bu iki ilacı özledim Genellikle, bir hafta boyunca yedek doğum kontrol kullanmanız gerekir.

Combo hapları doğum kontrolü dışındaki faydaları vardır.

Sende olmalı

Daha ciddi ama nadir yan etkileri şunlardır

Zaten yüksek tansiyon varsa ya da bir kalp krizi, inme veya kan pıhtısı vardı eğer bir kombinasyon hap almamalıdır.