En büyük kaybeden diyet planı incelemesi: gıdalar ve egzersiz

antrenman ve Biggest Loser göstermek NBC TV’de insanlar gibi yemeye hazır, ancak 24-7 etrafında aşağıdaki kameralar olmadan mı?

Sen, güçlü olsun, kilo daha iyi hissediyorum ve kolesterol ve kan basıncını düşürmeye yardımcı için evde benzer bir plan yapabilirsiniz. Bu sizin hayatınızı dönüştürmek olabilir – Eğer yoğun taahhüt hazır iseniz.

Sen küçük, sık öğün yemek gerekir. gıda çoğu yağsız protein, düşük yağlı süt ya da soya, meyveler, sebzeler, kepekli tahıllar, baklagiller ve fındık.

Bu Büyük Loser en 4-3-2-1 Piramit dayanıyor: dört meyve porsiyon sebze ve yağsız protein üç porsiyon, kepekli tahıllar, iki porsiyon ve 200 kalori “ekstralar.”

Çoğu gıdalar, lif düşük kalori ama yüksek sen daha uzun süre tok hissetmenize yardımcı olmak için. beş altı küçük öğün ve atıştırmalıklar yiyerek, kontrol altında kan şekeri ve açlık devam edeceğiz.

diyet, günde 6-8 bardak su içme ve kafein kaçınarak önerir.

Bu plan adanmışlık bir sürü gerektirir. Bir çok egzersiz olacak ve ayrıca gıda etiketlerini okuyarak iyi alırsınız.

Sınırlamalar: Tüm besin gruplarından yiyebilirsiniz. yemek planları Bazı zor bir ek olmadan beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için yapım, günde 1.200 kalori altına gidebilir.

Pişirme ve alışveriş: Eğer yeme olacak gıdalar herhangi bir bakkal yaygın olarak bulunmaktadır. takip edebilirsiniz Biggest Loser yemek kitapları vardır. Bir eski yarışmacı, Amy Wolff, o dışarı yemeden önce sağlıklı menü seçenekleri araştırır ve çantasında bir kalori sayma referans kitabı taşır söyledi. O da çok fazla karbonhidrat, protein, yağ ve lif yemem izlerken, bir yiyecek günlüğü tutmak ve gıda istek için vermiyorum önerir.

Ambalajlı gıdalar veya yemek: Gerekli değildir.

In-kişi toplantıları: No.

Egzersiz: Gerekli. Bu amorti büyük bir süre taahhüdü var.

Eğer kilo yardımcı olarak, diyet tip 2 diyabet, kalp hastalığı, yüksek tansiyon, felç ve bazı kanser türlerinin alma şansınızı düşürmeye yardımcı olabilir. Egzersiz aynı zamanda sizin için iyidir.

Program doymuş yağ ve tuz lifi yüksek ve düşük tüm gıdalar içermektedir. diyet en önemli sağlık kuruluşları Kalp Derneği de dahil olmak üzere, ne tavsiye ile uyumludur.

Vejetaryenler ve veganlar: Bu diyet yemek proteinin bitkisel kökenli kaynaklardan bol bulabilirsiniz.

Glutensiz: Gluten içeren gıdalar, bu plan üzerinde değil yasak vardır. Ama sen gluten kaçınarak eğer o iş yapmak gerekir. Biggest Loser Kulübü olarak, yemek planları belirli gıda tercihleri ​​için adapte edilebilir. Sen hala tamamen gluten önlemek için gıda etiketleri okumak gerekir.

Maliyetler: Biggest Loser kulüp (39,99 $, ilk üç ay) katılmak varsa, bir express, 6 haftalık kilo kaybı planı takip edeceğiz. Sen yemek planları ve tarifleri, gösterinin eğitmenler, bir gıda ve egzersiz izci içeren egzersiz ve çevrimiçi destek alabilirsiniz. Sen online ilerleme tablosu ve tartmak-in hatırlatmalar alırsınız.

Destek: Biggest Loser kitaplarından birini okuyarak diyet takip edebilirsiniz. yemek kitapları, DVD’ler, ekipman, Nintendo Wii ve Xbox oyunları ve egzersiz müzik de dahil olmak Biggest Loser web sitesinde, mevcut ekstra araçlar vardır. Hatta Biggest Loser Resort, Utah, Kaliforniya, New York ve Chicago’da yerleri ile bir hedef kilo kaybı programı gidebilirsiniz.

Çalışıyor mu?

Evet. Bu mantıklı ve araştırma bunu kanıtlıyor. Eğer küçük porsiyonlarda sağlıklı seçimler için gıdalar egzersiz ve sınırlamak, kilo kaybedersiniz.

kilo kaybı sırasında egzersiz yararı kas korurken vücut yağ kaybetmek için yeteneğidir. Bir çalışmada, bir büyük kaybeden programını takip insanların obezite cerrahisinin geçenleri daha yağsız vücut kitlesini muhafaza gösterdi. Ama bu nedeniyle çok az kalori için her iki grupta, muhtemelen bırakarak gelen metabolizma durmadı.

Eleştirmenler aşırı çünkü televizyon programında görüldüğü gibi Biggest Loser diyet, ortalama kişi için mantıksız olduğunu söylüyorlar. Bu doğru olabilir, ama kaybedecek kilo büyük miktarda, ağırlığı çok alma konusunda bir ilk odak varsa kapalı çabuk motive edici olabilir.

Bu Belirli koşullar için iyi midir?

Evet. Eğer kilo zaman obezite ile bağlantılı birçok tıbbi durumlar önlenmesi olacak. Diyabet, kalp hastalığı, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol ve inme riskini düşürmek gerekir. egzersiz çekirdek gücü, dayanıklılık ve esneklik artacaktır. Sen, canlı yaşamı çıkmak mümkün olacak ve bisiklet ve yürüyüş gibi aktiviteler yaparak diğer insanlarla sosyalleşmek edeceğiz.

Zaten diyabet, kalp hastalığı, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol ya da varsa bu zorlu diyet ve egzersiz programı başlamadan önce, doktorunuza danışın.

Yaralanmaları önlemek için, TV programı sezonu daha uzun bir süre boyunca yavaş, istikrarlı kilo kaybı için kendinizi hızı gerekebilir.

Son Söz

Bu hiç akıllıca bir diyet ve egzersiz programı çalışır, ancak herkes için değil. Egzersiz düzeyi yüksek katılmak ve kilo vermek çok daha az kalori yemek zorunda.

TV-show başarı öyküleri kadar hızlı kilo kaybetme değilseniz araştırma gösteri aktivite düzeyini gösterdiği gibi, sinirli alamadım gerçek bir yaşam ortamında sürdürülebilir değildir. Bu egzersiz ve diyet hayatınızın düzenli ve keyifli bir parçası haline getirmek daha önemlidir.

KAYNAKLAR

Beslenme ve Diyetetik Kitap İnceleme Akademisi: “The Biggest Loser: Kilo Verme Programı Your Body, Sağlık ve Hayat Dönüşüm için.”

Beslenme ve Diyetetik Akademisi: “Diyetisyenler Derneği Pozisyonu: Diyet Fiber Sağlık Etkileri.”

NBCUniversal Biggest Loser var.

Haber bülteni, Ulusal Sağlık Enstitüleri.

Egzersiz Konseyi: “Büyük Loser en Çift Devam Eden Kilo Mücadelesi.”

Cleveland Clinic: “Sağ yiyin.”

Kalp Derneği: “Kalp Derneği Diyet ve yaşam tarzı önerileri.”

Hall, K. Obezite 21 Mayıs 2013.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …