En iyi ve en kötü smoothies

Onlar, daha serin olduğunu eğlenceli, meyveli tatlar gelir ve bir saman ile servis edilir. Smoothies hakkında ne gibi değil? hatta kahve dükkanları – Onlar artık fast food restoranlar, marketler onları bulmak, böylece popüler konum. Smoothies sağlıklı bir tedavi gibi gelebilir iken Ancak, bazen bir şey ama konum.

Smoothies genellikle soya sütü, taze veya dondurulmuş meyve, yağsız süt ya da yoğurt gibi sağlıklı malzemelerle yapılır. Ama bazıları da dondurma, fıstık ezmesi, şekerli şurup veya çikolata gibi yüksek yağ ve / veya yüksek şeker öğelerin bol bulunuyor. Ne ile sona erebilir üçlü basamak yukarı 600 kalori, bir çift cheeseburger rakip yeterli doymuş yağ ve karbonhidrat gram olan bir içecektir – ve bu sadece küçük boyutu için.

Düşünün: Smoothie King’in Hulk-Çilek A 20-ons porsiyon patates kızartması orta emri ile bir Burger King Çift Cheeseburger daha fazla kalori (o 990 kalori, 52 gram toplam yağ, 19 gram doymuş yağ toplamları). Süt Kraliçenin Tropikal Blizzard (62 gram yağ 1.122 kalori, 25 gram doymuş yağ) ile aynı fast-food yemek daha fazla toplam yağ ve doymuş yağ vardır.

Sağlıklı bir yüzlü arıyorsanız, en iyi bahis basit tutmak için genellikle. muz, çilek, yağsız süt ve protein: Emerald City Meyveli Yüce Smoothie üzerindeki etiket, örneğin, sadece dört malzemeyi gösterir. yağsız süt, soya sütü, yoğurt ya da içeren herhangi yüzlü muhtemelen B-12 ve / veya kalsiyum, D vitamini gibi diğer güzellikler ile birlikte protein güzel bir doz katkıda bulunacaktır.

Eğer bir yemek yerine bir yüzlü yaşıyorsanız, en az 5 protein gram lif benzer miktarda bir yüzlü arayın, bu yüzden birkaç saat fazla açlık kapalı tutmak için daha başarılı olacaktır. senin yüzlü bir arası yemek aperatif ise, mümkün olan en küçük boyutu seçerek ve 300 altında kalori tutmak daha iyidir.

Ve şimdi bir beslenme açısından en iyi ve en kötü smoothies listemde için. listede için dikkate alınması gereken, öğe “yüzlü” ya da çok benzer bir şey denilen gerekiyordu. Porsiyon boyutları 10 ons 24 ons aralığında, bu yüzden ons başına kalori onları sırada yer aldı.

“En iyi” listesinde smoothies tüm doymuş yağ içermeyen karbonhidrat fazla 61 gram ve lif en az 4 gram içerir ve 17 kalori ya da ons başına daha az var.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba