Gıda zehirlenmesi önlemek? Bir uygulama bunun için var

Robert Preidt tarafından

HealthDay Reporter

Cuma, Nisan 29, 2016 (HealthDay Haber) – haritalar, restoranlar ve kalori sayımı için uygulamalar vardır. Şimdi, gıda kaynaklı hastalık riskini azaltmak için bile bir ABD hükümetinden var.

FoodKeeper uygulaması – Tarım ABD Bölümü’nden serbest – Apple ve Android cihazlar için kullanılabilir. Bu yiyecek ve içecek tavsiye edilen depolama tarihleri ​​sonuna yaklaşıyor zaman otomatik bildirimler kurmak için olanak sağlar.

yiyecek ve içecek buzdolabı, derin dondurucu ve kiler saklanmalıdır gösteren, uygulama insanlara 400’den fazla öğe ömrünü uzatmak seçme depolama yöntemleri yardımcı olur. Bunlar USDA göre, bebek maması, süt ürünleri, yumurta, et, kümes hayvanları, deniz ürünleri ve üretmek bulunmaktadır.

“Pişirme tavsiyesi aynı zamanda kullanıcıların gıda kaynaklı bakterileri yok şekillerde ürünleri hazırlamak sağlamak amacıyla sunulan,” ajans haber bülteni dedi.

yaklaşık 161.000.000.000 $ değerinde – – Amerika Birleşik Devletleri, mevcut gıda 133 milyar lira Her yıl USDA göre, sık sık güvenlik kaygıları nedeniyle, uneaten gider.

Eğer buzdolabı gıda kaynaklı hastalıklara önlenmesinde önemli bir rol oynadığını biliyor muydunuz? Fahrenheit hastalığa neden olan organizmaların gelişimini azaltır 40 derecenin altına buzdolabı tutulması, USDA söyledi.

Ayrıca, buzdolabında çok fazla depolama hava dolaşımı engelleyebilir. Bu, bazı bölümlerde yeterince hızlı ya da eşit yeterli soğuk değil anlamına gelir. Ayrıca, buzdolabı motoru daha yüksek faturalar neden sürekli çalışmasına neden, ajans kaydetti.

USDA hava delikleri engelleme olmadan, çevrelerindeki dolaşmaya soğuk hava buzdolabında öğeleri her tarafta en az bir santim bırakarak önerir.

Ayrıca önemli: toz ve tüysüz açık Buzdolabınızın ön ızgara tutmak böylece kondansatöre ücretsiz hava akımı vardır.

Gıda kaynaklı hastalığa neden olan bakterileri ve diğer organizmaları öldürmek için tek yolu güvenli bir iç sıcaklığa yemek pişirmek etmektir. 160 derece F kıyma, domuz eti, kuzu ve VEA için,, sığır, domuz, kuzu ve dana eti bütün kesimler için 145 derece F (oyma ve tüketen önce et üç dakika dinlenmeye bırakın ve 165 derece F: USDA tarafından tavsiye edilen sıcaklıklar kümes hayvanları için.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba