gonore için antibiyotikler

Genel Nam; Marka Nam; azithromyci; Zithroma; seftriakson; Rocephi; doksisiklin; Doryx, Vibramycin

Antibiyotikler belsoğukluğu bakterileri öldürmek. antibiyotik kombinasyonları belsoğukluğu tedavi etmek için kullanılır.

Bu antibiyotikler tedavi etmek için kullanılan

yönlendirilmiş tam olarak alınan Antibiyotik tedavisi, normalde belsoğukluğu enfeksiyonları tedavi eder. antibiyotikler düzgün alınmadığı takdirde, enfeksiyon tedavi edilebilir olmayacaktır.

gonore belirli bakteri suşlannda kinolonlar, penisilin, tetrasiklin, ve sülfonamid ve gonore tedavisinde kullanılan bazı sefalosporinler dahil olmak üzere bazı antibiyotikler, karşı dirençli hale gelmiştir. Bakteriler bir antibiyotiğe dirençli hale geldiğinde, artık o ilaç ile öldürülebilir. Uzmanlar belsoğukluğu tedavisinde antibiyotik kombinasyonları kullanmanızı öneririz. 1

Tüm ilaçlar yan etkileri vardır. Ama pek çok insan yan etkileri hissetmiyorum, ya da onlarla başa edebiliyoruz. Çektiğiniz her bir ilacın yan etkileri hakkında eczacınıza danışın. Yan etkileri de ilaç ile birlikte gelen bilgilere listelenmiştir.

İşte düşünmek gereken bazı önemli noktalar vardır

hemen varsa doktor ya da diğer acil servisleri Çağrı

hemen varsa doktorunuzu arayın

Bu ilaçların yaygın yan etkileri şunlardır

yan etkileri tam listesi için İlaç Başvurusu. (İlaç Referans tüm sistemlerde mevcut değildir.)

Tıp doktorunuz bir sağlık sorunu tedavi etmek vardır birçok araçlardan biridir. Doktorunuz sağlığınızı iyileştirmek ve gelecekteki sorunları önleyebilir anlaşılacağı gibi ilaç alarak. Eğer düzgün bir şekilde ilaç almak istemiyorsanız, risk altında sağlık (ve belki de hayatınızı) koyarak olabilir.

insanlar sıkıntı onların ilacı neden birçok nedeni vardır. Ancak çoğu durumda, yapabileceğiniz bir şey var. Öngörülen olarak İlaçlar alarak, etrafında ortak sorunları nasıl çalışılacağı ilişkin öneriler için.

Eğer hamile iseniz, meme -Besleme veya planlama doktorunuz size söylemeden herhangi bir ilaç kullanmayın, hamile. Bazı ilaçlar bebeğinize zarar verebilir. Bu reçete ve over-the-counter ilaçlar, vitaminler, otlar ve takviyeleri içerir. Ve bütün doktorlar hamile hamile meme -Besleme veya planlama olduğunu biliyorum emin olun.

Takip Bakımı tedavi ve güvenlik önemli bir parçasıdır. yapmak ve tüm randevulara gitmek ve sorun yaşıyorsanız doktorunuzu aramalısınız emin olun. Aynı zamanda test sonuçlarını bilmek ve almak ilaçların bir listesini tutmak iyi bir fikirdir.

Yeni ilaç bilgi formu (PDF) tamamlayın (PDF dokümanı nedir?) Bu ilacı anlamalarına yardımcı olmak.

Hastalık Kontrol ve Önleme (2012) Merkezleri. Gonokokal Enfeksiyonlar Oral Sefalosporinler Artık bir Önerilen Tedavi: CDC Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Tedavi Rehberleri 2010 güncelleyin. MMRW, 61 (31), 590-594. Online http:? //www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm6131a3.htm S_cid = mm6131a3_w.

Hastalık Kontrol ve Önleme (2012) Merkezleri. Gonokokal Enfeksiyonlar Oral Sefalosporinler Artık bir Önerilen Tedavi: CDC Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Tedavi Rehberleri 2010 güncelleyin. MMRW, 61 (31), 590-594. Online http:? //www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm6131a3.htm S_cid = mm6131a3_w.

Sarah Marshall, MD – Aile Tıp Teknisyenliği; Peter Şalit, MD, PhD – Dahiliye

4 Haziran 2014

pozitif gonore testi sahip bir kişi; semptomlar ya da kullanılan kondom olsun ya da olmasın, gonore tanısı bir kişinin (son 60 gün içinde) Seks ortakları; Annesi bir yenidoğan teslimat sırasında bel soğukluğu vardır.

Genellikle tıp yararları küçük herhangi bir yan etkileri daha önemlidir; Bir süre sonra ilacı yan etkileri uzağa gidebilir; Yan etkileri hala sizi rahatsız ve ilacı tutmalı eğer merak ediyorsanız, doktorunuzu arayın. O ya da o da dozunu düşürmek veya ilaç değiştirmek mümkün olabilir. aniden doktorunuz size söyler sürece ilacı çıkmak etmeyin.

Sorun nefes; yüzde, dudaklarda, dil ya da boğazda şişkinlik.

Kurdeşen; Siyah veya kanlı dışkı; Göğüs ağrısı; Olağandışı kanama veya morarma; Ateş ve titreme.

Mide bulantısı ve kusma; İshal; Göbek ağrısı veya krampları; Vajinal kaşıntı veya akıntı.