Kabarcıklar-evde tedavi

Çoğu kabarcıklar kendi iyileşir. Ev tedavi, ağrıyı azaltmak yardımcı enfeksiyonu önlemek ve büyük ya da kırık kabarcıklar iyileşmesine yardımcı olabilir.

Ev ilaçları kabarcıklar gelen kaşıntıyı rahatlatmak olabilir. kaşıntı azaltmak yardımcı olmak için bir yolu serin ve nemli kaşıntılı alanı tutmaktır. buzlu suya batırılmış olan bir bez uygulayın, ya da serin bir küvet ya da duş almak.

asetaminofen ve ibuprofen dozları arasında ileri ve geri geçiş yapmadan önce çocuğunuzun doktoru ile konuşun. İki ilaç arasında geçiş yaparken, çocuğunuzun çok fazla ilaç alacak bir şans var.

Bir bezelye büyüklüğünde, hatta bir kan blister, hakkında küçük, kırılmamış blister genellikle kendi iyileşir. onu korumak için gevşek bir bandaj kullanın. blister neden aktiviteyi önlemek; küçük kabarcık ayağının altına alanı gibi tohumlu zeytin ağırlığı ise, halka şekilli moleskin ped ile koruyun. blister açıkken üzerinde bölgeyi terk; Bu evde bir kabarcık boşaltmak için en iyisidir. kabarcıklar ağrılı olduğunda ancak, bazı insanlar onları tahliye yok. Eğer blister boşaltmak için karar verirseniz, bu adımı izleyin emin olun; Bir iğne veya ispirto ile düz pin silin; Yavaşça blister kenarına delinme; dışarı tahliye böylece deliğe doğru blister sıvısı basın; herhangi bir boyutta i bir blister drenaj etmeyin; Böyle nedeniyle enfeksiyon riski diyabet, HIV, kanser veya kalp hastalığı gibi bir durum var; Virüs başka bir kişiye yayılabilir çünkü blister, örneğin su çiçeği gibi bulaşıcı hastalık, gelen olduğunu düşünüyorum.

blister etrafında artan ağrı, şişlik, kızarıklık veya sıcaklık; blister uzak uzanan kırmızı çizgiler; blister irin Drenaj; Ateş.