kilo alımı kaçının: ne içki izle

onun ağırlığını izlemek için çalışıyor herkes için, dönem “likit kalori” düpedüz korkutucu olabilir. Ve iyi olması gerektiği. Sonuçta, içtiğimiz kalori ambar, gerekli hiçbir çiğneme aşağı hızla gitmek.

Bana varmi alamadım; Gelecek gal kadar ara sıra Starbucks Caffe Mocha tadını çıkarın. biz yaşlandıkça özellikle – Bu kalori biz büyük bir şekilde bir gün-gün bazında sayım içki sadece.

Tipik bir örnek: Caffe Mocha ben sadece bahsediyordum? Günlük olarak, bu 16-ons içecek başına veya (krema ile) 400 kalori (yani tam yağlı süt ve hiçbir krema ile var) 300 kalori eklemek istiyorum. kelime ekleme “beyaz” daha fazla kalori ekler. Bir Beyaz Çikolatalı Mocha 410 kalori (tam yağlı süt, hiçbir kırbaç) ya da (kamçı ile) 510 kalori toplamları. Benim dünyamda, 510 kalori bir tüm yemek olduğunu!

Tabii ki, yağsız süt veya soya sütü ile mocha sipariş edebilirsiniz ve aşağı 220 kalori (yağsız süt, hiçbir kırbaç) ya da 260 kalori (soya sütü, hiçbir kamçı) getirmek. ve ayda 6160 kalori – Her gün bunu yaparsanız Ama o zaman bile, size 1.540 kalori (yağsız süt ile) haftada uydurmak gerekir. Ve hatta günün geri kalanı boyunca olabilecek herhangi içecekler dahil değildir. Eğer sabah ve öğleden sonra bir mocha, gazlı içecekler bir çift ya da şekerli şişe çaylar varsa, akşamları bir kadeh şarap – iyi, en matematik yapalım

Sonra = 17.528 sıvı kalori ayda = haftada 4382 kalori sıvı günde bu 626 sıvı kalori düşünün!

Kesinlikle kötü haber – Bu kalori bir kamyon dolusu var. Ama iyi haber kalorisiz tüm bu içecekler içecekler ikame edilmiş olması durumunda kaydedilmiş kalori bir kamyon dolusu anlamına geleceğini olmasıdır. Yukarıdaki ay hesaplaması başına 17.528-kalori-kullanırsanız, ayda yaklaşık 5 lira – ve kaydedilmiş kalori kaybetti potansiyel lira çevirmek. Şimdi dikkatinizi var?

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …