kötü seks: daha iyi yapmaya ne

 kolayca en güncel içerik bulabilirsiniz Okurlarımıza sağlamak için 2 yıl sonra arşivler içerik; en güncel bilgileri edinmek için, bizim arama kutusuna ilgilendiğiniz konuyu girin.

ışıklar düşüktür. Bir yangın şömine smolders. İki kadehlerin komidin üzerinde, yarısı boş, otur. Elbiselerini katta bir yığın yalan. Birbiriniz için ulaşır. İkiniz yatağa takla ve …

Filan.

tutku yok patlamalar. arzu yok breathy bildirilerin. Hiçbir çalkantılı doruk. Sonra merak ediyorum: Nasıl film ve aşk romanları herkes siz ve eşiniz ancak bir kıvılcım oluşturmak fiery, yanıcı seks olabilir?

Seksolog Logan Levkoff, With You Seks için Your Wife Nasıl Gidilir eBook yazarı, TV şovları ve filmler bize seks gibi olması gerekiyordu ne bu çok çarpık temsil vermek “, diyor. Herkes iklimlendirme ve tüm orgazm yaşıyor gibi görünüyor eşim ile yanlış bir şey var ‘, yaptıklarını ne olursa olsun zaman. ne zaman o bir diyet büyümek ve gerçek hayat eşleşmiyor, sen düşünmek’ benimle yanlış bir şey var, ‘ya. ‘ ”

Gerçek hayattaki seks neredeyse ekranda tasvir tutku ölçmek asla, seks terapisti Isadora Alman diyor. “İnsanlar bir tek pozisyonda Eğer gaz veya kollarında sizi ve kötü nefes olacaktır hayatınızın aşkı geçmek olacak büyük olasılıkla gerçeği hakkında konuşmak yok.”

Gerçek dünyada Seks mükemmel değildir ve her zaman bir dünyayı sarsan doruk ile bitmiyor – ama zorunda değildir, Levkoff diyor. “İyi seks mutlaka bir orgazm hakkında olmak zorunda değildir. Bu sadece ortaklar arasında bir duygusal tatmin edici bir deneyim olabilir.”

ilişkide her şey çalışıyor olsa bile, cinsel stilleri her zaman uyumlu değildir. Uzun ön sevişme seansları gibi. Eşiniz bir anda gitmek için hazır. Islak, şehvetli öpücük özlüyorum. O kuru, iffetli Pecks tercih ediyor. “Seks sadece doğal mükemmel değil,” Alman diyor. “Orada pozitif olan yeni bir ilişkinin enerji -. Heyecan ve şevk ve tutku Ve negatif henüz birlikte dans etmeyi öğrendim değil çünkü burun veya dizleri yumru olmasıdır.