Meme kanseri: senin doktor ve hastane seçmek için nasıl

Eğer meme kanseri teşhisi olduysan, sizin tedaviler için doğru doktor ve hastaneleri özel tip ve sahne ayrıntılarını öğrenmek ve seçmek için zaman ayırın önemlidir.

Kendi birincil bakım doktoru iyi bir ilk kaynağıdır. Sana havale verebilir. Doktorunuz en uygun kanser uzmanları bölgede bulunan deneyimlerinden bilmeli.

Ayrıca on line arama yapabilirsiniz. Böyle Klinik Onkoloji Cerrahlar Koleji veya Toplum olarak güvenilir web siteleri için bak. Ayrıca üniversiteler, tıp fakültelerinde veya federal hükümetin web sitelerine bakabilirsiniz. arama yaparak, kanser uzmanları bulmak ve kanser hakkında daha fazla bilgi edinmek mümkün olacak.

Hastaneler ücretsiz ve gizli telefon ya da doktorları bulmak için çevrimiçi sevk hizmetleri sunuyoruz. Sana bir doktor profesyonel bir arka plan hakkında bilgi verir. Sigorta şirketleri de sevk gereksinimleri ile birlikte size kanser uzmanlarının isimlerini sağlayabilir.

Birkaç isim var bir kere, öğrenmek

Eğer bilgi bulamazsanız, muayenehane arayıp bazı sorular sormak.

Kanser en farklı alanlarda yetişmiş uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından tedavi edilen bir hastalıktır.

Bir medikal onkolog, çoğu hasta için kanser tedavisinin seyrini denetler ve ayrıca herhangi bir kemoterapi hastaları alabilirsiniz yönetir.

Cerrahi birçok meme kanseri konusunda uzmanlaşmış olan, bir genel cerrah veya cerrahi onkolog, kanser tedavisinde uzmanlaşmış bir cerrah tarafından yapılmalıdır.

gerekli eğer bir radyasyon onkoloğu radyasyon tedavisi için tedavi planı geliştirmek olacaktır.

Ekip ayrıca doğum / jinekoloji ve diğer alanlarda, onkoloji hemşireleri, eczacılar, sosyal çalışmacı, diyetisyen, ve daha fazla plastik cerrahlar, patologlar, radyologlar, tıbbi uzmanlar içerebilir.