meme kanseri taraması (pdqто): tarama [] Bu pdq özet -Yaklaşık

Bu Özet Amaç

Kanser Christina Applegate hazırlıksız anlayamadım. Ben 36 açıldığında annesi meme kanseri ve yumurtalık kanseri hem savaştı çünkü, Applegate 30 yaşından beri düzenli mamogram için gidiş olmuştu “Ama, benim doktor göğüslerim yalnız mamografi için sadece çok yoğun olduğunu söyledi ve beni sevk Cedars-Sinai Tıp Merkezi’nde MRI’ı taranması için, “diye hatırlıyor; kendini meme kanseri sadece birkaç ay o she öğrenmeden önce, aktör karşılaştığı mücadelelere içine şok edici bir fikir var …

Hakemler ve Güncellemeler

Bu özet Ulusal Kanser Enstitüsü editoryal bağımsızdır PDQ Tarama ve Önleme Yayın Kurulu, gerekli düzenli olarak gözden geçirilir ve güncellenir (). özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve bir politika beyanı veya Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) temsil etmez.

Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde bir makale gerektiği olup olmadığını belirlemek için her ay yayınlanan makaleleri gözden

Özetleri değişiklikler Yönetim Kurulu üyelerine yayınlanan makalelerde kanıt gücünü değerlendirmek ve makale özeti dahil edilmelidir nasıl belirleyen bir uzlaşma süreci yoluyla yapılır.

özet içeriği hakkında herhangi bir yorum veya sorularınız Web sitesinin İletişim Formu üzerinden Cancer.gov teslim edilmelidir. özetlerinin ilgili soru veya görüşlerinizi bireysel Yönetim Kurulu Üyeleri ile iletişime geçmeyin. Yönetim Kurulu üyeleri tek tek sorular yanıt vermez.

Kanıt Düzeyleri

Bu özet atıf bazı seviye-of-kanıt atama eşlik ediyor. Bu belirtme okuyucuları belirli müdahaleler ya da yaklaşımların kullanımını destekleyen delillerin gücü değerlendirmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. PDQ Tarama ve Önleme Yayın Kurulu düzeyi kanıt belirtme gelişmekte olan sistemin bir resmi kanıt sıralama kullanır.

İzin Bu Özet Kullanımı

PDQ bir tescilli markasıdır. PDQ belgelerin içeriği metin olarak özgürce kullanılabilmesine rağmen kendi bütünlüğü içinde sunulur ve düzenli olarak güncellenen sürece, bir PDQ kanser bilgiler özet olarak tespit edilemez. Ancak, bir yazar gibi bir cümle yazmak için izin verilebilir “meme kanseri önleme konusunda ‘ın PDQ kanser bilgiler özet özlü riskleri şöyle der: [özet alıntı].”