Meme kanseri tedavisi (PDQ ®): Bu özet tedavi [] değişimleri- (/ 25/2014 09)

Meme Kanseri Hakkında Genel Bilgiler

 kıdemli yazar Miranda Hitti Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı için bir dizi parçası olarak meme kanserinden kurtulan röportaj. “Me && PM olarak adlandırılan serisi; Onlar meme kanseri tanısı konuldu sonra kızlar, “bu kadınların kişisel hikayelerini araştırıyor; Meme kanseri kurtulan Diane Morgan, 71, şimdi Santa Rosa, Kaliforniya. Yaşamaktadır. o ve Sunny Isles Miami, Fla yakınında yaşayan 67 yaşındayken Ama onun meme kanseri hikayesi, 2005 yılında başladı. O Katrina Kasırgası vurdu yerlerden biri …

Meme kanserinin histopatolojik Sınıflandırılması

Bu bölüm, Hücresel Sınıflandırma gelen Meme Kanseri adını reformasyon ve yoğun revize edildi.

Meme Kanseri Sahne Bilgisi

Bu bölüm reformasyon ve yoğun revize edildi.

Bu özet ve editoryal bağımsız PDQ Erişkin Tedavi Yayın Kurulu, tarafından yazılmış ve korunur. özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve ya NIH bir politika deyimi temsil etmez. özet politikaları ve PDQ özetleri muhafaza PDQ Yayın Kurulu rolü hakkında daha fazla bilgi Bu PDQ Özet ve PDQ ‘ın Kapsamlı Kanser Veritabanı sayfalarında Hakkında bulunabilir.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler