Meme sorunları-evde tedavi

Kadın Sağlığı Trendler

Kendi kendine meme sınav size göğüsler normal gibi hissediyorum ne olduğunu öğrenmek için basit bir yoldur. Bir kendi kendine meme sınav sırasında, kendi göğüsler bakmak ve bir ay sonraki değişiklikler için hissetmek inceleyin. Sen göğüsler hissediyorum ve ne erken herhangi bir değişiklik nokta böylece sizin için normal olan öğreneceksiniz. Bir kendi kendine meme sınavı, Kendi Kendine Meme Muayenesi nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için.

asetaminofen ve ibuprofen dozları arasında ileri ve geri geçiş yapmadan önce çocuğunuzun doktoru ile konuşun. İki ilaç arasında geçiş yaparken, çocuğunuzun çok fazla ilaç alacak bir şans var.

Alternatif ilaçlar veya takviyeleri göğüslerde hassasiyet, rahatsızlık ya da ağrı (mastalji) hafifletmeye yardımcı olabilir. tüm alternatif ilaçlar ve besin takviyeleri gibi, etiket yönergeleri izleyin emin olun. Tavsiye edilen maksimum dozu aşmayınız. Eğer veya hamile olabilseydi, herhangi bir ilaç ya da takviyesi almadan önce doktorunuzla konuşun.

Kendinize Uygulamayı indirmek için bir bağlantı gönderin.

Lütfen bekle…

Çuha çiçeği. En son araştırmalar çuha çiçeği yağı bile göğüs ağrısı tedavisinde 6 ay sonra, bir plasebodan daha iyidir göstermiştir. çuha çiçeği ve meme semptomları, fibrokistik meme çalışmalarında daha fazla bilgi için 1; Magnezyum. Bazı çalışmalar, magnezyum hafif adet öncesi belirtileri azalttığını göstermiştir. Daha fazla bilgi, fibrokistik Göğüsler İçin.