meni kan: nedenleri, ilgili belirtiler, testler ve tedaviler

meni kanı görünce bir adam endişeli yapabilirsiniz. Neyse ki, her zaman önemli bir tıbbi sorun işaret etmez. Hiçbir ilgili semptomların ve altta yatan tıbbi durumlar için hiçbir risk faktörlerine sahip 40 daha genç erkekler için, meni kan genellikle kendiliğinden kaybolur.

Bill Clinton’ın sonrası Beyaz Saray girişimler arasında, daha çarpıcı bir çocukluk çağı obezitesi eğilimleri tersine çevirmek için yaptığı kampanya. Onun hırs için dikkat çekici olmuştur ve potansiyel faydaları kapsamı var. Ama belki de en önemlisi, Clinton’ın tipik diyet habersiz cinsiyet birisi çizburger işten hakkında alenen konuşmak görmek için olağanüstü oldu.

meni kan Hematospermi veya hemospermi denir. erkekler boşalmak, onlar genellikle kan arıyor onların semen incelemek yoktur. Yüzden durum ne kadar yaygın bilinmemektedir.

meni Kan birkaç farklı kaynaklardan gelebilir

Enfeksiyon ve inflamasyon. Bu meni kan en sık nedenidir. Kan üreten bezler, tüpler veya kanalların herhangi birinde, bir enfeksiyon veya inflamasyon gelen ve vücuttan meni taşıyabilirsiniz. Bunlar

Aynı zamanda, gonore veya klamidya gibi ya da başka bir viral ya da bakteriyel enfeksiyon bir STI (cinsel yolla bulaşan enfeksiyon) gelebilir. Enfeksiyon ve inflamasyon meni kan her on vakadan yaklaşık dört arkasında sanıklar vardır.

Seme kan bölüm tekrar ettiler; İdrar ya da ejaculatin sırasında semptomları ile ilgili var; kanser, kanama bozukluğu, ya da diğer koşulları için risk altındadır

Travma ya da tıbbi bir prosedür. meni Kan tıbbi işlemlerden sonra sık görülür. Örneğin, birçok beş erkekten dört geçici olarak bir prostat biyopsisi sonrasında kendi semen kan olabilir.

idrar sorunları için tedavi olarak yapılan prosedürler de geçici kanamalara yol açan hafif travmaya neden olabilir. Bu genellikle işlemden sonra birkaç hafta içinde kaybolur. hemoroid için radyasyon tedavisi, vazektomi ve enjeksiyonları da kan neden olabilir. Pelvik kırık, yaralanma testislerin aşırı titiz cinsel aktivite veya mastürbasyon ya da diğer yaralanma sonrasında cinsel organlara Fiziksel travma meni kanı neden olabilir.