Onlar yeni vücut kıskanıyorsun?

Sen aşk için kullanılan yüksek kalorili gıdaların çoğunu verdik. bunun gibi hissetmedim bile, her gün egzersiz. Ve son olarak, tüm amorti var: Eğer kilo kaybı hedefe doğru kenar konum – ve oldukça müthiş arıyor!

hatta belki de eşiniz – – yeni bir görünüm için aynı zamanda, aileniz ve arkadaşlarınızla bazı coşku şaşırtıcı bir eksikliği gibi görünüyor karşılaştı.

Bu kadar olağandışı görünebilir olarak, uzmanlar bunu büyük ölçüde görünümünü değiştirmek zaman bazı beklenmedik tepkiler almak için aslında oldukça yaygındır söylüyorlar.

“İnsanoğlu değişime direnmek sabit kablolu, yani değişim meydana geldiğinde bazı direnç karşılaşmaya nadir değildir vardır,” John McGrail, Los Angeles, klinik hipnoterapist ve davranış uzmanı diyor.

Konuyu daha da karmaşık hale getiren: bir hedefe ulaşmak zaman – kilo kaybetme gibi zor, özellikle bir şey – o arkadaşları ve kendi başarısız girişimleri ailesini hatırlatmak hizmet edebilir. Bu da negatif bir reaksiyon kıvılcım olabilir.

“Bazı açılardan, kilo kaybı hedeflerine ulaşmak için kendi yetersizlik bir sembolü olur, bu yüzden küskün hareket başlayabilir – hatta ortalama – çoğu zaman bile yapıyorlar farkında olmadan,” Hıristiyan Holle, Doktora, diyor bir Wayne, NJ William Patterson Üniversitesi’nde psikoloji doçent

onların amaçları da kilo kaybına neden olduysa, (özellikle arkadaşlarından) kin iki kat güçlü olabilir.

“Size yeni vücut veya hatta yeni giysiler hakkında alay, ortalama şeyler söyleyerek, aniden faaliyetler sizi hariç olduğunu fark edebilirsiniz – hepsi kendi kilo kaybı hedeflere ulaşmak mümkün değil varlık hakkında kızgınlık doğmuş,” Warren Huberman diyor , Doktora, genellikle cerrahi Kilo kaybı için New York Üniversitesi Programla bağlantılı hastaları öğütlerini bir psikolog.

Dahası, Huberman bu kızgınlık karşılaştığınızda, bir “diz -jerk tepkisini” Kendini olması ve öfke ve acı içinde çekmeye görülmemiş şey değildir, diyor. Ama bu yapmak istediğim son şey.

Diğerlerinin kilo kaybetmiş zaman nasıl hissettiğini belki benzer bir durumda hissediyorum, ya da nasıl düşünmek zorunda ve olamazdı, “Huberman diyor.” Alamadı kişinin yerine kendinizi koymak deneyin piyango, tabiri caizse, ve kızgınlık sizinle ilgili tüm bunlarla ilgili ve olmadığını göreceksiniz.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …