otopsi

Otopsi mevcut olabilir ve bir kişinin ölüm nedenini ve biçimini belirlemek için hastalık veya yaralanma değerlendirmek için, ölümden sonra bir gövde üzerinde yapılan kapsamlı bir inceleme oluşan tıbbi bir işlemdir.

onlar sadece sevilen bir kayıp beri otopsi hakkında karar çoğu aileler için zor bir döneme denk gelmektedir. yas hizmetler uzman danışmanlar veya manevi danışmanları sürecinde ailelere yardımcı olmak için mevcut olabilir. Aile üyeleri bir otopsi düşünebilirsiniz

Otopsi, tıbbi ve hukuki sorunları var ve bu muayene eden doktor ya da savcının ofisine, halkın sağlığı ve refahı için önemli olan ölümleri araştırmak için sorumlu devlet dairesi tarafından araştırılması gerekir ölümlerin gerekebilir. rapor ve muayene eden doktor ya da savcının ofisi tarafından araştırılması gerekir Ölümler devlet tarafından değişebilir ve meydana gelmiş olanlar içerebilir

Bu ölümlerin bazılarında, otopsi gerekebilir ve koroner veya tıp doktoru ölen kişinin ailesinin rızası (yakın akraba) olmadan otopsi sipariş için yasal yetkiye sahiptir. Otopsi yasa gereği değilse ölen kişinin ailesi izin vermedikçe, bu yapılamaz.

Polen sayımları, tedavi ipuçları ve daha fazlası.

Bu burnunuzu bir şey değil.

Ne zaman ölüm nedeni, daha önce tanısı konulmamış bir tıbbi durum olabilir; Doğal nedenlere bağlı görünen beklenmedik bir ölüm hakkında sorular varsa; genetik hastalıklar ya da onlar da geliştirme riski olabileceği koşulları hakkında endişeler varsa; Ne zaman ölüm, tıbbi diş, cerrahi ya da obstetrik prosedürler sırasında beklenmedik biçimde ortaya; Ölüm sebebi hukuki konularda etkileyebilecek zaman; Ne zaman ölüm deneysel tedavi sırasında oluşur.

Aniden ya da beklenmedik bir çocuğun veya yetişkinin ya da ölümü sırasında bir doktor gözetiminde olmayan bir kişinin ölümü ani ölüm dahil; Bir sonbahar, motorlu araç kazası (MVA), aşırı dozda ilaç ya da zehirlenme dahil olmak üzere yaralanma herhangi bir türü bir sonucu olarak; Böyle bir intihar veya cinayet gibi şüpheli durumlarda, altında; kanunla belirlenen diğer şartlar altında.