yapay beslenme ve hidrasyon ve yaşam karar verme sonu: kaldırma acı bir ölüme neden olur?

yapay beslenme ve hidrasyon (zaman hastayı dermansız nasıl tedavi kesildiğinde oldu bağlı olarak değişir) durduktan sonra ömrünün sonunda olan hastalar için Hayır, ölüm normalde üç ila 14 gün içinde gerçekleşir. Bilinçsiz hastaların gözleme dayalı raporlar süreç oldukça sakin olduğunu göstermektedir, ve hiçbir kanıt onlar sürecin farkında olduğunu var. Genellikle yaşlı ya da nörolojik bozukluğu olan bilinçli hastalar komaya (ağrı doğal olarak ücretsiz devlet benzeri bir uyku) içine hızlı bir şekilde kayma ve benzer farkında olacaktır.

Anna Davie tarafından; Nasıl (boşaltmak ve daha sonra!) Anlamak için aşağı sürükler dağınıklığı; Hiç kendinizi bir mobilya kataloğunda yedek ve derli toplu oturma odası, mutfak ve ev ofisleri özlemle bakan ve bu dünyada yaşayabileceği isteyen bulundu mu? Hiçbir karışıklık, düzgünce onun yerine her şeyi – bu gezegeni burada yaklaşık oh, yedi saniye sürecek bir tuzak! Gerçek büyük bir, heyecanlı, belki dağınık gerçek hayat var – Eğer varsa çok daha fazla keyif alacaksınız bir hayat …

Evet. Bu kanıtların çoğu gibi darülaceze işçi olarak ölüyor insanlar için deneyim bakmakta büyük bir anlaşma yaptık olanlar tarafından gözlemlere dayanmaktadır. Onlar tüp beslenen olmayan hastalar olanlar daha rahat görünüyor fark etmişsinizdir. Bakıcılar da yapay beslenme ve hidrasyon kesildi zaman diğerleri arasında bulantı, kusma, karın ağrısı, idrar kaçırma, tıkanıklık, nefes darlığı, gibi belirtiler hasta daha rahat hale azaldığını gözlemledik. Onlar sıvıları almıyor Örneğin, pnömoni hastalar, yaşlı hastalar veya terminal hastalığı olan insanlar arasında en yaygın uç olaylardan biri nedeniyle aşırı mukus üretimi öksürme veya nefes darlığı kadar acı olmaz. Tıbbi gözlem hiçbir gösterge bulduğu yapay beslenme ve hidrasyon durduğunda kalıcı bilinç deneyimi herhangi bir ağrı neden büyük beyin zarar görmüş hastalar.